Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza az exem? Nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

covid miatt szerinte ellaposodott a kapcsolat, meg ritkán találkoztunk, igaz akkor sok időt, amire én azt hittem hogy jó, de neki nem volt az.

Szerintem lényegtelen hogy kinek volt igaza, de en nagyon szeretem őt így hónapok után is, bármi ötlet ami még a legszőrösebb szivet is megmelengetné? Sajnos le is vagyok tiltva, mert összevesztünk még utána.

Egy választ nem fogadok el, hogy hagyjam, eldöntöttem hogy örökre küzdeni fogok érte, mert nagyon nagyon jó volt vele, főleg még a vírus előtt, és tudom hogy helyrehozható.


2020. aug. 13. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, hogy mikor tiltott le téged. De, azt tudom javasolni, hogy ha mostanában történt ez, akkor adj neki pár napot, hogy lenyugodjon és átgondolja és 1 hét múlva próbáld meg, amikor már le nyugodtak a kedélyek.

Esetleg, majd hívd fel telefonon, beszéljetek meg egy találkozót, ha nem jön össze, akkor telefonban közölheted vele, hogy mit érzel, vészes esetben SMS-t próbáld meg.

2020. aug. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Hajrá!


Küzdj érte örökké, de ha pár év után arra jössz rá, hogy elbacctál ennyi időt rá feleslegesen akkor ne sírjál!

2020. aug. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyire ráérsz, akkor csak nyugodtan küzdj. Biztosan aranyból van mindene, megéri rá várni még a koporsóban is. Istenem.....
2020. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Őszíntèn? Szerintem megismert mást. Ez csak jó volt kifogásnak, hogy ellaposodott a kapcsolat. Olyan kapcsolatèrt kár küzdeni, ami el tudott laposodni, csak mert 3 hónapig kevesebbet tudtátok találkozni.
2020. aug. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Odamesz szemelyesen. Mas megoldas nincs.
2020. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Reménytelen gondolatok, reménytelen próbálkozás, elfecsérelt idő. Ez a vonat már elment, keress másikat.
2020. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!