Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt a pasimmal, de más nőket megnéz, és flörtöl is velük, ha meglát akár egy idegen nőt is, rólam megfeledkezik, mintha ott se lennék, mit tegyek? Én L/28 ő F/32 Normális válaszokat ha lehet.

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 23:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Mindig ez a deszeretem c. kifogás. Bszhatod, ha ő nem viszonozza és semmibe sem vesz, ha ezeket melletted megcsinálja. Szedd már össze magad végre!
2020. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
7%

Nem értem igazán azokat, akik itt válaszolgatnak. Egy ilyen kérdésre mindenki írja, hogy így meg úgy kirugnák, de mégis a legtöbben pontosan ugyanezt csinálják vagy ugyanezt elnézik a párjuknak.


Szerintem ez messze nem ér meg egy szakítást. Én is meg szoktam nézni más nőket, főleg így nyáron, amikor aztán ki van rakva minden sokszor.

És igen, flörtölni is szoktam nőkkel. Akkor is amikor párom van, mert jól esik, hogy érzem a figyelmét egy másik embernek, aki nem a párom. Érzem a lehetőségét a helyzetnek, hogy akár lehetne is valami, ha akarnám de nem akarom. Egyszerűen csak nő tőle az önbecsülésem, ami még a kapcsolatunknak is jót tesz.

Ettől nem leszek szerintem rossz ember vagy alkalmatlan egy kapcsolatra.

Akiknek ezt nem bírja ki az egója, talán nekik kellene inkább önvizsgálatot tartani és egy kis önbizalmat magukra fölszedni, hogy ne a világvégét képzeljék bele oda, ahol csak egy kis ártatlan csipkelődés történik.

Szerintem beteges ez a kényszeres birtoklási vágy és kontroll mánia ami sok embert jellemez manapság. Én nem tudnék így élni.

2020. aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

Igen voltam ilyen helyzetben.

Mentegettem magam előtt is.


Ugyanígy kezdte.

Majd ahogy telt az idő, elkezdett nem kicsit fikázni, hogy ő milyen jó.

Na de mindegy milyen nőről volt szó.

Idősebb ,fiatalabb, koverebb vékonyabb.

Mindegy de az jobb volt.


Aztán telt az idő, akkor jött az első pofon, majd a második, mert ő szerelmes.

És különben is...

Én ezt érdemlem, de Ő nem.

Ez az ő megcsak nem is a nője volt,csak flortoltek.



Már azt sem tudja hogy ,és kivel alazzon le.


Úgyhogy ha erre vágysz, szeresd

Csak.

Minél normálisabb vagy vele,ajd egyre többet megenged magának.


Ja, és ne legyenek illuzioid, nem csak flörtöl a nőkkel.

2020. aug. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem is így kezdte. Jaj csak barátkozok, én így szoktam barátkozni. Jaj ez semmi, nem akarnak ők semmit tőlem, miért legyek velük bunkó. Jaj ne csináld már, ő olyan számomra mint egy kis húg, mindig is szerettem volna egy hugicát.

És még én éreztem magam xarul, hogy féltékenykedem.

Egészen addig amíg ki nem derült, hogy titokban találkozgat ezekkel a bizonyos 'csak barátokkal'. Az 'olyan mintha a húgom lenne' csajjal hónapokig dugott a hátam mögött.

Ezt akarod? Mert ez lesz belőle! Ne hagyd magad!

2020. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#14 Nálunk is volt a családban ilyen sztori, a pasas kb. szóról szóra ugyanezeket mondta! :O

Az is megkúrt, akit csak ért...

Úgy tűnik, elég tipikus jelenség. Hogy száradna le nekik...

2020. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

12-es, miért nem úgy növeled az önbizalmadat, hogy másét nem nyomod le közben?


Annyi minden másban lehetsz kiemelkedő a flörtölésen kívül, miért pont azt választod, amivel megalázod a másikat?

2020. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16 :D Nem alázok meg senkit ezzel egyrészt. Másrészt mondok egy példát.

Attól még hogy baromi jól sakkozol mondjuk még nem lesz önbizalmad ha csajozni kell. Mindig csak adott területen lehet növelni az önbizalmat. Nem lehet "másban".

2020. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"még nem lesz önbizalmad ha csajozni kell."


Ha párkapcsolatban èlsz, nincs is erre szüksèged. Ès de igen, ez a párod számára megalázó. Pláne ha ő is ott van melletted, mikor èpp teszed az agyad más nőnek.

2020. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

17-es, nekem ne magyarázd be, hogy nem esne rosszul, ha mondjuk a vonaton a veled szemben ülő sráccal elkezdene összemosolyogni a melletted ülő barátnőd.


Abban igazad van, hogy adott dologban akkor lesz önbizalmad, ha megy, és sikereid vannak benne.


Azzal, hogy kapcsolatban vagy, elérted ennek a területnek a felső határát. Onnantól a flörtölésre nincs szükség, hiszen ott van valaki melletted, aki folyton megerősíti, hogy fontos vagy, számítasz neki, kívánatos vagy, stb. Mi kell ennél több?

2020. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
#19 Te vagy nem voltál még hosszú kapcsolatban vagy nem akarod érteni amit írok.
2020. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!