Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerekvállalás meg tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekvállalás meg tud menteni egy házasságot?

Figyelt kérdés

Feltettem itt nemrégiben egy kérdést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Azóta is folyamatosan agyalok, hogy mi legyen, hogy döntsek, maradjak, vagy lépjek tovább. Az elsődleges problémám az, hogy mivel gyerekvállalás előtt állok (még csak tervben van, nem vagyok még terhes) és úgy gondolom, hogy a férjem megfelelő apa lenne, nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e elhagyni. Viszont abban sem vagyok biztos, hogy ha gyerekünk lesz, az majd megoldja a problémákat. Szórakoztatóbb nem lesz a házasságunk, ezt tudom, de talán a gyerek kárpótolna ezért meg időm se lenne, hogy agyaljak.


Ti mit gondoltok erről, volt akinek a gyerek rendbetette a házasságát?



2020. aug. 15. 16:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nem a gyerekek. Nálunk a gondok mentették meg.A nihilizmus meg majdnem tönkre vágta. Talán ezért is útálom ennyire a nilistaságot.
2020. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkel nem csinálhatjátok ezt hogy eszközként tekintesz rá aki majd megmenti a házasságotokat. Ez olyan mintha a természetfeletti képességekkel randelkező földönkívüliek azt várnák egy embertől hogy majd megmenti a világot.


Nektek kéne megmenteni a kapcsolatotokat mert ti vagytok ebben kompetensek és nem egy szerencsétlen gyerek akit csak kihasználnál azért hogy a párod veled maradjon.

2020. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Na ebből szokott lenni, hogy ott a gyerek, ezért meg már nem válnak el, de a kapcsolat rossz, jön a megcsalás, az utálkozás és gyerek lesz a vesztes.
2020. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
33%
*nihilistaságot
2020. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
*rendelkező
2020. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy én vagyok a nő, akit a férje nagyon szeret, és én akarok kilépni a házasságból bizonyos okok miatt, amit az előző kérdésben kifejtettem. Sajnos a mi kapcsolatunk ez a tipikus “minden rendben van, de dögunalom az egész” eset.
2020. aug. 15. 16:51
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Akkor lépj ki és ne tartsd hazugságban a 20 évvel idősebb párodat. Ennyi.
2020. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

6 *Sajnos a mi kapcsolatunk ez a tipikus “minden rendben van, de dögunalom az egész” eset.



Pontosan erről beszéltem neked.


1-es voltam.

2020. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Arra a kérdésre is megírtam, leírom még egyszer: NEM!!!
2020. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%

Megfogtad szó szerint az isten lábát és le akarsz lépni mert neked már hiányzik a szerelem stb...csak szólok, hogy hiába jössz össze mással x eltelt év után mellette is azt fogod érezni, hogy már nincs meg a rózsaszín köd stb...


Nálad valami kapuzárási pánik lehet ez mert kétlem, hogy olyan buta lennél magadtól, hogy eldobj egy ilyen pasit úgy hogy lehet sose fogsz ilyet kapni többé...

2020. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!