Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a lány azon sértődik meg, hogy nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó.

#sértődés, duzzogás, lány, csaj, leányzó, meztelen, vita
2020. aug. 16. 13:45
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
92%
#20-as Te semmiféle nadrágot nem hordasz, csak egyszerűen szociopata vagy.
2020. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

#21-es te meg egyszerűen nem vagy normális. Meg vagy őrülve az a nagy helyzet. Nemhogy a kérdésre válaszolnál.


A nők mindig erre panaszkodnak leginkább, hogy nem a férfi hordja a nadrágot, én azt hordok és el is várom a barátnőmtől, hogy ő pedig a szoknyát hordja. Akkor nem lesz semmi baj.

2020. aug. 16. 16:33
 23/48 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy troll vagy, vagy nárcisztikus vagy szimplán szociopata. Nem fogom ezt a kérdést követni olyan sokáig, hogy kiderüljön, mert idegesít a primitívséged. Igen, amúgy hímsoviniszta is vagy, és ezt gondolom tudod is, csak borzolni akarod még a kedélyeket.
2020. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
95%

"Az, hogy a férfi hordja a nadrágot a nő pedig a szoknyát?"

Igen, PONTOSAN ez a hímsovinizmus.

2020. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

Van bennem ezt elismerem, de nem vagyok az! Tudom ez most kicsit paradox, de most ti min húztátok fel magatokat? Azon, hogy a barátnőmmel játszunk kicsit, vagy azon, hogy megjegyeztem, hogy a nők hordják a szoknyát?

Mert ezzel csak azt akartam kifejezni, hogy viselkedjenek nőként, nem azt, hogy álljanak a sütő mellett 0-24 ben meg takarítsanak stb. viselkedjen úgy mint egy nő, és ha a férfi együtt akar lenni vele akkor ne ellenkezzen.

2020. aug. 16. 17:05
 26/48 anonim ***** válasza:
87%

"ha a férfi együtt akar lenni vele akkor ne ellenkezzen."

Amit te ezért kapni fogsz....és full jogosan. Gyökér.

2020. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
95%

"ha a férfi együtt akar lenni vele akkor ne ellenkezzen"

Szóval nem mondhat nemet neked Ó SZENT FÉRFI!

2020. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem úgy értettem, hogy erőszakosan kényszerítem bármire is csak ha együtt akarok lenni vele, akkor legyen benne partner és ne kelljen könyörögni.
2020. aug. 16. 17:12
 29/48 anonim ***** válasza:
97%
De ő könyörögjön neked? Őszintén, remélem, hogy elhagy téged hamarost.
2020. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Kiforgatjátok a szavaimat. Említettem, hogy könyörögnie kell?
2020. aug. 16. 17:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!