Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a lány azon sértődik meg, hogy nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó.

#sértődés, duzzogás, lány, csaj, leányzó, meztelen, vita
2020. aug. 16. 13:45
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
93%
A lány helyében az első ilyen kis műsorod után otthagytalak volna! Te nem férfi vagy vagy, hanem egy kis pöts.
2020. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó. Kedves vagy.


Mondjuk ha egy nő magassarkúban meg miniben rázza az ne csodálkozzon, hogy lesz előtte egy kis előjáték. Egy kis agy húzás.

2020. aug. 16. 17:27
 33/48 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ugyanis te nem akarsz vele lefeküdni, erről szól a kérdésed. Meg neked tetszik hogy sír meg cirkuszol miatta.....te beteg állat. Nyilván ezért csinálod mert neked ez tetszik.

De tudod mit: egy férfi legyen férfi és ne kelljen neki könyörögni, hanem mindig álljon akcióra készen. Na, tessék, boldog vagy?

2020. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Én mindig akcióra készen állok. Amikor könyörög azon jókat nevetek de ennyi utána jön aminek jönnie kell és látom rajta, hogy ő is igényli ezt a játszmázást. Provokál aztán megkapja amit akar. Úgy mint én.


Hol a probléma? Mert nem látom, és nem érdekelnek az irracionális kommentjeid. Nem én vagyok hímsoviniszta hanem te rugaszkodtál el a valóságtól.

2020. aug. 16. 17:39
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha a végén mégis van szex, akkor mi a kérdés? Mert ha folyamatosan húzod az agyát, nincs szex, akkor igen, joggal sértődik meg.
2020. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Ennyi a kérdés utolsó. Amire az előző kommentelő nem tudott választ adni, helyette "MENJ MÁR TE HÍMSOVINISZTA BUNKÓ" valami ilyesmi szavakkal illetett. Valamelyik férfi az életében biztos jól pofára ejtette miután megdugta. De az már ne az én hibám legyen.
2020. aug. 16. 17:48
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Legalább konzekvensen kérdeznél, de még azt sem tudsz...
2020. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Legalább akkor konzekvensen válaszolnál, de még azt sem tudsz...
2020. aug. 16. 18:07
 39/48 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen ostoba vissza puffogásokra telik csak tőled? Unalmas lehet veled az élet, és még szexelni sem vagy hajlandó rendesen. Áh, unfollow mert ez már agyzsibbasztó. Ne fáradj a válasszal :-)
2020. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Most nagyon kioffoltál, pedig nem érdemeltem meg.
2020. aug. 16. 18:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!