Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a lány azon sértődik meg, hogy nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó.

#sértődés, duzzogás, lány, csaj, leányzó, meztelen, vita
2020. aug. 16. 13:45
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Szó sincs havi egyszeri alkalomról, nekem van rá igényem akár heti 4x 5x is.

Amikor pedig menstruál 4-5 napig nem is szexelünk. Néha mondjuk belemegy a kedvemért.

"Csakazértse" ez megint hülyeség, az elején szoktam az agyát húzni ezzel amikor már "kikészül", de utána nevetünk rajta egy jót, aztán mehet.

A dominancia pedig inkább a férfi resortja, ez nem kérdés.

Nem szabad a lányokat túl felmagasztalni mert akkor megszokják, és akkor egy egyszerű bókra is csak legyint egyet. Ezért egy kicsit le kell törni a szarvukat, aztán megint felemelni kicsit őket aztán megint le. De ez adja az egész zamatát. Biztos ti is csináltok ilyet a párotokkal.

2020. aug. 16. 15:35
 12/48 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szabad a lányokat túl felmagasztalni mert akkor megszokják, és akkor egy egyszerű bókra is csak legyint egyet. Ezért egy kicsit le kell törni a szarvukat, aztán megint felemelni kicsit őket aztán megint le. De ez adja az egész zamatát. Biztos ti is csináltok ilyet a párotokkal."


Bocs, én felnőtt párkapcsolatban élek, nálunk ilyesmi nincs. Kamaszként is leépítettem amúgy az ilyen párjaimat, akik ezzel szórakoztak volna, szóval ez nem annyira általános, mint gondolod.

2020. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Jó persze, nem gondolom, hogy ez az általános, de biztos nem én vagyok az egyetlen. Mindegy nem ez a kérdés, sokkal inkább az, hogy a lányok sokszor visszautasítanak férfiakat de nekik ez meg se kottyan, felfoghatnák ezt ők is úgy mint egy játékot.
2020. aug. 16. 15:44
 14/48 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, Te vagy a probléma a kapcsolatban :)
2020. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Miből gondolod? 😑
2020. aug. 16. 15:50
 16/48 anonim ***** válasza:
93%

Abból, hogy amit te csinálsz, azt "bántalmazó kapcsolat"nak hívják.

Remélem hogy egy troll vagy, ha igen, akkor ez rohadtul nem vicces. Ha nem egy troll vagy, akkor javaslom olvasd el Luis Bonino-Szil Péter Hétköznapi hímsovinizmus című könyvét, különösen az első mellékletet a 81.ik oldalon.

2020. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
15%
A legjobb helyen kérdezted:D Itt a sok nyomi csak egyedül veri. Te meg nem dugod meg azonnal amikor ott könyörög neked? Tiszta idegbe lehetnek ezek a szerencsétlen lúzerek:D:D:D hogy ők bezzeg dugnák a csajodat, csak még nő közelébe sem jutnak soha. Hahaha
2020. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Idáig azért nem kell elmenni, csak egy egyszerű kérdés volt.

A hímsovinizmust meg ne is keverjük ide szerintem.


"bántalmazó kapcsolat"-nak hívod azt, hogy néha megheccelem a barátnőm mikor néha ilyen besavanyodott és nem érti meg, hogy a szex nem csak romantikáról szól, hanem szórakozásról is. Ez nem egy Freud-i elszólás volt a részedről?

2020. aug. 16. 16:00
 19/48 anonim ***** válasza:
95%

"dominancia pedig inkább a férfi resortja, ez nem kérdés"

Mi ez, ha nem diszkrimináció, és a nők lenézése?

Pontosan erről szól a könyv, a kis, mindennapi dolgokról, amik fel se tűnnek.

2020. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
??? Diszkrimináció. Ez? Az, hogy a férfi hordja a nadrágot a nő pedig a szoknyát? Ez hímsovinizmus? Ez inkább a te részedről egy nagyon gyenge feminista próbálkozás, hogy rám húzd ezt a nevetséges stigmát ami nem állja meg a helyét. Te legyél nő és viselkedj is úgy, a férfi meg legyen férfi és viselkedjen úgy. A férfi sem engedhet meg magának mindent jól mondod, de a nő sem, innentől csönd.
2020. aug. 16. 16:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!