Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van okom félni?

Figyelt kérdés
A barátommal eddig minden rendben volt, 4hete járunk. Eddig mindig válaszolt az smseimre,de kb 2órája semmi válasz. Ez érdekes,mert este van és megigérte délután,hogy msnen beszélünk,írtam neki smst,de semmi válasz. Még nem történt köztünk semmi,szóval kihasználni nem volt alkalma.Nem tudom,hogy mi történt...félek...
2010. aug. 4. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ez megbocsáthatatlan bűn amit művel veled.
2010. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vagy megvoltál és nem jöttél be neki vagy nem voltál meg és enyi volt a türelme
2010. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem voltam meg neki még...de tegnap is találkoztunk és azt mondta,hogy bír várni,normális volt velem...nem tudom,hogy miért nem reagál...
2010. aug. 4. 21:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Amit mondd az nem mindig igaz, hidd el csak ki akar használni, nem bír várni.
2010. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

figyi sztem várj egy kicsit : o hát... mondanám hogy hívd fel.. de nincs késő hozzá? :S mind1 azért próbáld meg. vagy ha feljön msnre akk írj rá :O

két óra az még talán nem olyan sok.. engem hívott a barátom.. de épp fürödtem. és húsz perc múlva visszahívtam (: szegény igaz hogy megijedt de aztán megnyugodott :O sztem nyugodj meg.. csak nem lesz semmi :S

2010. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hány éves vagy kérdező ne legyél már ilyen naív én se tudok várni meg az a 400000 ezer fiú se aki 14-20 között van

a többi csak azért mind1 mert nem kell várni de jó is nekik

2010. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de akkor tegnap miért volt olyan kedves,normális? meg délután még szép smst is küldött....nem értem...
2010. aug. 4. 21:25
 8/14 A kérdező kommentje:
én 20 éves vagyok a barátom pedig 24
2010. aug. 4. 21:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért kedves veled hogy ágyba vihessen.
2010. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de kirakott iwiwre is meg olyanokat mondott,hogy tervez velem,az egész családjának bemutatott,meg azt akarta h én is mutassam be őt.akkor miért csinálta???
2010. aug. 4. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!