Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kb. mindenben meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kb. mindenben meg akar változtatni, miért jó ez neki?

Figyelt kérdés

Az életem legapróbb területeibe is bele akar szólni, pl.: melyik cipőt vegyem fel melyik inggel. Csak az a jó, amire ő rámondja, szerinte nekem nem jó az ízlésem. Azt mondja, hogy "egy ilyen jóképű srácot kár lenne elpazarolni, úgy hogy bénán öltözködik".


De a ruházkodás mellett beleszól a járástechnikámba (miért nem húzom be a hasam járás közben, rosszul lengetem a karomat..stb.)

És úgy mindenbe: majd ő eldönti, hogy üljek a TV előtt, mennyire mély hangon beszéljek (!). Közös fotónál hogyan fordítsam az arcom, hogy előnyös legyen (aztán persze a 10. fotó után azt mondja, hogy "reménytelen, nem vagy fotogén").


Megőrülök ettől a nőtől. De miért jó ez neki, hogy mindenben a tökéletest keresi?



2020. aug. 16. 17:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is van amikor rászólok a pasimra hogy ne így meg úgy csináljon dolgokat. De ha sok vagyok neki akkor rámszól hogy elég lesz.

Szerintem csak segíteni akar.

Ha téged zavar akkor szakíts vele vagy mondd meg neki.

2020. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!