Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért választ rengeteg nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választ rengeteg nő ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

Rendszeresen jönnek olyan kérdések, ahol nők panaszkodnak olyanokról, hogy a pasijuk konkrétan csajozik, drogozik, megveri őket és hasonlók. Mégis az illetővel vannak.

Férfiaktól, ilyen kérdés szinte alig jön.

Ráadásul, a nők mindig, a "milyen pasit keresel?" szövegre pozitív dolgokat írnak.


Miért vannak ilyen pasikkal együtt? És ha ennyien ilyen negatív pasikkal vannak, akkor ezt értik "normális" pasi alatt?



2020. aug. 16. 22:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
36%
Mert valamit tudnak...
2020. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Jól látod, ez tényleg gyakori. Én is egy füvessel voltam, elvakult voltam és erre a kérdésre nem tudok válaszolni, mintha becsuktam volna a szemem. Megmérgezett, nem törődött velem. Itt tudod mi a legnagyobb baj? Amikor az ilyen toxic kapcsolatban valaki benne marad, én egy év után kiléptem és sokkal jobban érzem magam. :)
2020. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
37%

A párok egymást választják, nem egyik vagy másik egyezik bele nagy kegyesen, hogy jó akkor leszek a párod.

Amit elrontanak, azt közösen rontják el.

2020. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#1: Ki és mit?


#2: Pacsi! Legalább korrekt és őszinte vagy. Általában az ilyen kérdéseknél hiszti van vagy kiakadás.

Mi fogott meg a srácban?


#3: Ez így teljesen jogos, ezzel egyetértek. De, a nők választására ez miért jellemzőbb? A férfi részéről megértem: Egy ilyen szintű pasi örül, hogy gondoskodnak róla, kap kaját, pénzt vagy kiélheti az idegbeteg hajlamait.


#4: Ezzel mit akarsz mondani? Írtam bárhol olyat, hogy férfiaknál nincs ilyen? Azt írtam, hogy a nőkhöz képest férfiaktól alig jön ilyen kérdés.

2020. aug. 16. 22:21
 6/33 anonim ***** válasza:
94%

3.

Egy drogosnak, asszonyverőnek, csajozósnak, vagy más dolgokban hasonlóan problémásnak nincs semmi baj a választásával az ő szemszögéből, amikor egy normálisabb nőt választ. Ő nem rontott el semmit, a saját érdekeit nézve jól választott. A nő rontott el valamit, hogy őt választotta.

2020. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
26%

#6

A drogos a kapcsolata alatt kezdett el drogozni (inni, szívni, lőni, bármit) szerinted?

Az asszonyverő előtte nem volt agresszív?

Mesélj még...

Mindenki olyat szagol amilyet szakajt.

2020. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen kérdés azért jön ritkán,mert egyes háborgók meggyőződésével ellentétben, kevés férfi él bántalmazó kapcsolatban.
2020. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Hát ez elég hosszú történet és nem is szeretem elmesélni senkinek, de ha ha érdekel szívesen megírom így utoljára. :D
2020. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%
Ugyanannyi férfi választ rosszul, ne erőlködj kérdező.
2020. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!