Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ciki ezt egy felnőttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki ezt egy felnőttel eljátszani?

Figyelt kérdés

Én azt vallom hogy mindenki pakolja el a saját cuccait. Próbáltam barátnőmet is rávezetni erre. Mindig azt mondja ha lesz ideje megcsinálja meg hétvégén.

Na most elegem lett abból hogy egész héten a földön volt szatyorban a ruhái, meg az iratai szanaszét hetek óta és megfogtam a kezét mint egy gyereknek hogy hvge van nem csinálsz semmit jó lenne ha rendbe tennéd mert azt mondod mindig majd ha lesz időd- hát most van..


De miért kell úgy bánni mint egy gyerekkel miért?


2020. aug. 17. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért teszed fel ugyanazt a kérdést ezredszerre, miért? Szakíts vele ha már nem bírod, de ez, hogy itt panaszkodsz rá időtlen idők óta, ultra gáz!
2020. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem. Fordítva gyakoribb, sok nőnek ezzel megy az agyára a pasija/férje. Náluk erre a viselkedésre még az is rátesz egy lapáttal, hogy valahol mélyen rögzült nekik, hogy a pakolás, takarítás a nő dolga, és azt hiszik, a nővel valamiféle második anyukát szereztek maguknak, aki majd megcsinál helyettük mindent. Ha pedig mégis megkérik őket valamire, gyakran eljátsszák ezt a "majd megcsinálom ha lesz időm/kedvem (soha)" műsort, ahogy a kamaszok szokták a szüleikkel.

Aztán miután napokig kerülgetik a koszt/lomot/akármit, az asszony immár "házsártos sárkányként" ráparancsol a férfira, mint egy lusta hülyegyerekre szokás, hogy MOST emelje ki a segggét a fotelből, és csinálja meg végre azt a szart.

Ez hozza magával a nagyon jellemző "nem párom van, hanem (még)egy gyerekem" érzést is, aminél kiábrándítóbb, libidógyilkosabb nem sok létezik.


És persze a másik nemtől is éppúgy k**va idegesítő ez a viselkedés.

2020. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Uff szerintem ez egy felnőtt embertől gáz, tök mindegy, milyen nemű.
2020. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
3+ én nem bírnék ilyen emberrel együtt élni, olyan, mint egy nagyra nőtt kisgyerek. Semmi komoly felelősségvállalást vagy bármit nem tudnék kinézni belőle, ha a saját ohlmijait nem képes normálisan elpakolni.
2020. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mégegyszer nem élnék ilyen nővel együtt.

Nehogy abban reménykedj hogy majd megváltozik...

2020. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2es ezzel nagyon eltaláltad amit most érzek:


Ez hozza magával a nagyon jellemző "nem párom van, hanem (még)egy gyerekem" érzést is, aminél kiábrándítóbb, libidógyilkosabb nem sok létezik.

2020. aug. 17. 15:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok óta itt szidod szerencsétlent, miért nem hagyod ott végre? Mitől lettél egy ekkora kétszínű gyáva féreg?
2020. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj! mar megint te! Minden heten ugyan az a kerdes. Mar nwm hiszem el. Remelem ki vag a francba az a lany!
2020. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Vezesd be, hogy oké, elpakolsz utána, de akkor annyiszor mélytorkoznia kell. És persze anál.
2020. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!