Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom ma megy golyataborba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom ma megy golyataborba es rettenetesen meg vagyok ijedve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hajnali 3 van..

Napok ota nem tudok emiatt aludni.

Kijelentette hogy o akkkr is lemegy a vegeig. Mondom menj.

Csak en forditva nem mennek. Mert tudja mennyire aggodok.

Nem azert de 3 eve lesz hogy a tobbit embert is megismerhesse. Csak 1 vagy 2 napig lezengne.

Probaltam vele beszelni hogy akkor max 1 vagy 2 napra menjen le.. Nekem ez is sokat jelentene. De o megvette mar vegig a jegyeket.

En ezt ertem. Kozoltem is vele, ha barmit megtudok vagy elmond (az a jobbik eset.) instant vege a kapcsolatnak. Mert most kezdtunk egyutt elni egyebkent.

Nem akarom hogy valaki belerangassa valamibe mert nagyon naiv.

Nem akarom hogy le igya magat a sarga foldig. Es azt sem akarom hogy valamilyen ribi ra masszon aki nem bir magaval. (A szulei annyira udvariasnak neveltek hogy nehezen utasit el embereket.)

Nehezen tunik fel neki ha valaki nyomul ra vagy barmi.

Mit tehetnek?

Megbolondulok olyan rosszul erzem magam es annyira rettegek...


2020. aug. 18. 03:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kamasz voltam, volt egy hozzád hasonló barátom. Ugyanezt csinálta, mint te. Nem mehettem el olyan bulikba ahol fiúk voltak, iskolai rendezvényekre(!!) nem engedett el, ugyanolyan érzelmi zsarolást csinált, mint te. Állandóan könyörögött, nem egyszer még sírt is, hogy ne hagyjam őt ott, ne menjek el. Volt, hogy már a megvett jeggyel otthon maradtam miatta. Ma már 23 éves vagyok, réges-rég vége ennek a kapcsolatnak, és mai napig bánom, hogy hagytam, hogy visszafogjon. Rengeteg élménytől, lehetőségtől, örömtől fosztott meg azzal, hogy folyamatosan nyomta a hülyeségét.

Az egyetemen nem csak tanulsz, hanem kapcsolatitőkét szerzel, barátságokat kötsz, amik nem csak az egyetemi éveid alatt lesznek hasznosak, hanem utána is. Az ember szociális lény, szüksége van az új kapcsolatokra, idegenek megismerésére. És igen, az ellenkező neműek társaságára is szükségünk van. Szóval gondolkozz el magadon, hogy ki vagy te ahhoz, hogy élményektől, lehetőségektől megfoszd a barátodat. Ha így viselkedsz előbb-utóbb ki fog dobni téged, mivel egy ember sem szeret pórázon lenni.

„Ha madarat szeretsz, égbolt légy, ne kalitka”

2020. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg úgy írsz róla, mint valami értelmi fogyatékosról.
2020. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Barátod milyen típusú pasas? Normális, hűséges, megbízható jófiús? Vagy az a nagymenő alfa?

Ha az első, akkor nincs félnivalód. Ha a második, akkor ha-ha-ha.

2020. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória. Rossz helyre írtad a kérdést...
2020. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%
Megérdemled a szenvedést, ha ennyire idióta féltékenykedő elmebeteg vagy. Jó rettegést, a barátodnak pedig szívből kívánom, hogy hamar ismerjen meg egy normális csajt, téged meg hagyjon ott. Melletted soha nem lesz normális élete.
2020. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, a táborban végre megismer valami normális, kedves lányt, aki esetleg hagyja önállóan lélegezni, és nem beszél úgy róla, mint egy terelgetni való fogyatékosrol.
2020. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!