Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan,aki teherbe ejtette más feleségét?

Figyelt kérdés
Rosszul védekezett,vagy szándékosan? Mi lett utána?

2020. aug. 18. 09:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
10-es,a férj tudott róla.?
2020. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Védőügyvédtől hallottam, hogy volt egy férfi védence, aki arról volt híres a nők körében, hogy végtelenül jól tud vigyázni és még senkit nem ejtett teherbe. Valóban sok nőnek bújt az ágyába.

Mindezt megsokallta a felesége, amikor arról értesült, hogy egy nőnek gyereke született az ő férjétől. Bíróság lett az esetből, mert a férj tagadott. Kivizsgálások után kiderült, hogy a férj REJTETT HERÉJŰ, tehát gyermeket NEMZENI KÉPTELEN.

A védőügyvéd azonnal ellenkeresetet adott be a feleség ellen, mivel volt két (13 és 15 éves) lányuk, kérdezvén a feleségtől, hogy eddig kinek is a gyerekét nevelte a férj...?

Valós, megtörtént eset a Dunántúlon.

2020. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#12. Ez igen!
2020. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Synesztro ***** válasza:
95%
32/F Nálunk én voltam az áldozat. Van egy fiam, a most már exnejemtől, ami tutira az enyém. (Kiköpött másom, a gyerekkori fényképeinket fel lehetne cserélni, és még a szüleimnél laktunk, amikor terhes lett, sehova nem járt, akkor még, szinte mindig otthon volt, mert nem volt munkája, a szüleimnél segített be a ház körül). Csakhogy, amikor saját fészekbe költöztünk, elkezdett mindenfelé járni. fel is tűnt, hogy sokszor olyan gyanúsan titokzatos, de nem foglalkoztam vele, hisz egy kapcsolatban a bizalom a fő. Aztán közölte, hogy terhes, de nem szeretné megtartani a babát, még korai lenne. Megbeszéltük, hogy elvetettjük. Meg is történt. Aztán egy évre rá, a munkahelyemen felhívott a legjobb barinője, és kifakadt, hogy ne haragudjak, tudja, hogy most ő széttrancsírozza a házasságomat, de mivel mindig jó fej voltam vele, ő nem hallgat tovább. Tudom, hogy hol a nejem? Mondom állásinterjún. Mondja, hogy egy fenét, a kórházban van, és épp abortuszt csináltat, mert terhes lett, egy villanyszerelő ismerősünktől. Mikor épp az ájulás kerülgetett volna, közölte, hogy nincs vége, a tavalyi terhességénél is azért ragaszkodott az elvetetéshez, mert akkor meg egy kollégájától volt terhes. A nap további részére nem igazán emlékszem, azt tudom, hogy eljöttem a munkahelyemről, és azonnal elmentem a legközelebbi ügyvédi irodába, majd haza. Mire tök jókedvűen hazaért, én ott vártam a válási papírokkal az asztalon. Közöltem vele, hogy írja alá. Meglepődött. Kérdezte, hogy miért? Mondtam, hogy mindent tudok, azt is hogy hol járt, azt is hogy miért, és azt is hogy ki miatt, és ha folytatjuk a beszélgetést, akkor meg fogom ütni. Egy szó nélkül aláírt mindent, és aznap egy hotelben aludtam, már ha azt alvásnak lehet nevezni, majd másnap elköltöztem. Ennek több éve már. Az elsőt nem bántottam, de a villanyszerelőnek betörtem az orrát, amiből bírósági, majd kártérítési ügy lett. Kb ennyi. Azóta nem tudok nőben megbízni.
2020. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a kérdést be kéne linkelni az abortusz témakörbe. Ott folyton azon megy a nyekergés, hogy "mIéRt NeM vÉdEkEzTél". Basszus ha olyan fogyatékosok az emberek, hogy félrekúráskor sem védekeznek, akkor mire számítsunk attól aki a párjával szexel? Agyam eldobom...
2020. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
... Azt hiszem mára is elég a gyakoriból, mert elkap a hányinger. Vicc, hogy ennyi ilyen ótvar primitív ember van... :/
2020. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
Huhh azért ez kemény...
2020. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
14-es, nem mostani hozzászólás, de ez a történet nagyon durva... Nyilván nem ismerhetem a kapcsolatotok minden részletét, de a leírásod alapján, hát nem semmi.
2020. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros hazaspar

A ferj anno mar a kapcsolat eleje ota mindenkit megdugott aki mozgott de szerinte ez belefer mert csak urites. Alkalmi kapcsi, gruppi minden volt.

Harom gyerek otthon varta asszonnyal.


Aztan lenyugodott a srac csakhogy hamarosan a buskomor asszony beujitott egy szeretot es kerek perec kijelentette h nem tudja melyikuke a gyerek.

Ferj belebetegedett szo szerint, tonkrement egeszsegileg, es bar egyutt vannak de a szereto nyiltan ki-bejar a kapcsolatukba. Mikor epp ot szereti jobban az asszony akkor lelep vele par napra aztan hazajon en fogadkozik h soha tobbet.

Gyerek inkabb ferjre hasonlit

2020. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!