Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha miattam hagyta el a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha miattam hagyta el a feleségét akkor örökre én leszek rossznak nézve ?

Figyelt kérdés

Mindenki énrám köpköd pedig a felesége is kijelentette ,hogy nem szereti már. Ha meg nem szereti ,nem kell neki akkor mire a balhé?

Mondtam neki ,akkor lehet köztünk több ha elhagyja addig nem. Latolgatta ezt de mellettem döntött.

Most mégsem tudok boldog lenni mert mindenki engem bànt.


2020. aug. 8. 09:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%

A kérdésre egyszerű a válasz :


IGEN

2020. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
És miért? Mikor a felesége elmondta neki,hogy nem szereti akkor mire fel a balhé ?
2020. aug. 8. 09:08
 3/36 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert tudtad, hogy nős, ennek ellenére kikezdtél vele, és kizsaroltad, hogy váljon is el érted. Mit vártál, dicshimnuszt és mirtusz koszorút?

Ne aggódj, csak addig tart, amíg a pasi téged is megcsal. Aztán majd azért köpködnek rád.

2020. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
32%

Ne törődj azzal, ki mit mond.

Voltam ilyesmi helyzetben.

Egyszer maradtam a feleségem mellett, egyszer nem, de mindkettő az ÉN döntésem volt, nem a harmadiké.


Te max egy lehetőség voltál, nem kényszerítetted.

2020. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
50%

Ki nem, sz**arja le, hogy ki mit gondol, te jól érzed magad? Ha igen, akkor k**úrvára ne érdekeljen más gondolata.


Amúgy meg más esetben mindenki azt szokta mondaNI, hogy ha rossz a kapcsolata és szeret, akkor mi a faccért nem hagyja el a párját...

2020. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
3 Egyáltalán nem zsaroltam ki. Én elmondtam,hogy másképp nem lesz köztünk semmi. Ő ezen gondolkodott és így döntött. Nem fegyverrel kényszerítettem magamhoz.
2020. aug. 8. 09:29
 7/36 A kérdező kommentje:
5 Kis faluban élünk és itt mindenki ismer mindenkit. És bosszantó, hogy ezen pletykálnak.
2020. aug. 8. 09:35
 8/36 anonim ***** válasza:
81%
háát igen az szívás...
2020. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
56%

Sose értettem az ilyen nőket.

Szerinted melyik rosszabb a családjának? Ha beadod a derekad, párat dugtok, ki se derül, és minden megy tovább? Vagy ha te önérzeteskedsz, és érted előbb el kell válni, mindent fel kell rúgni? Elárulom, hogy az utóbbi.

Kis faluban meg mindig is megy a pletyka, ez eddig is így volt, és ez után is így lesz. Te ezt már sose mosod le, hogy te vagy "Az a Vivien, akiért a Laci otthagyta a családját". Ez akkor is rajtad ragad, ha azóta 5 másik pasid is volt.

2020. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

9 Ez jó szöveg de mindenki a maga érdekét nézi szerintem,nem egy idegenét a sajátjával szemben.

Neki joga van boldog lenni nekem meg nincs?

Szerető nem lettem volna ezért is mondtam ezt.

2020. aug. 8. 09:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!