Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfival szakítottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfival szakítottatok már mert szerencsétlen volt?

Figyelt kérdés

Szóval szerettétek de rájöttetek hogy életképtelen szerencsétlen fickó?


Milyen okok voltak ezek?



2020. aug. 18. 12:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Legnagyobb plátói szerelmem volt 2-2,5 évig, túlzás nélkül... Azt hittem sose leszek túl rajta.


Ezek miatt ábrándultam ki belőle. A vége felé, mikor már jó ideje nem találkoztunk előtte, csak néztem magam elé, hogy Jézusom.... :D:D Jó persze az sem segített rajta,hogy gazdag család elkényeztetett gyereke, önállóság és értékek nem sok, csak "boldogság" hajszolása.


Nem tehet róla, a szülei is nevelhették volna önállóbbnak valószínűleg.. Nem teljesen reménytelen eset, azért volt megnyilvánulása amikor sikerült pl elérni egy célját, helytállnia. De a családi minta.. gyerekes, éretlen, önállótlan, kb az asszony szolgálja ki, mert egyedül nem tud semmit. Mindeközben nem értékeli a párját, egyszerűen mintha nem tudna "normálisan" kötődni, ezt abból gondolom, hogy láttam nem egyszer éretlen módon játszmázni, vagy féltékenységi játékokat csinálni.. Ami pl egy érett, egészséges embernek sem feküdne. Ja és irtó önbizalomhiányos (pedig nem enne mire, tényleg.. Ezért gondolom a szülők szerepét itt, mert amúgy egy értelmes srác lenne.. csak hát gyerek)


Sajnálom, hogy nem mutatták meg neki a helyes mintákat. Helyette ez a gyermeteg, önállótlan, önbizalomhiányos ember lett, aki még gyerek, pedig kor szerint már felnőtt (lenne elvileg)..

2020. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem 3 barátnőm dobott ki annó. Ügyetlen vagyok, nem tudtam nekik szerelni (elromlott a mosógép, leesett egy csempe stb), plusz erektilis disfunkciós zavaraim voltak és nem mindig ment a szex.
2020. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Van az az érzés amikor úgy érzed annyira csődtömeg hogy már sajnálod, és elveszik a vágy, az izgalom, nem látod benne a férfit, csak egy szánalmas kisfiút akinek folyton a kezét kell fogni. Negatív, lehúzza a kedved, rossz hatással van rád, és nem segít semmi rajta, mert szentül hisz a nyomorában. Igen, van ilyen. Kerüld el messziről. Többet árt, mint használ
2020. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
A nő miatt vált csődtömeggé.
2020. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
36%
13: Hű, tényleg mekkora gond már, hogy mindannyian emberek vagyunk nem valami szuperhősök :D
2020. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!