Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan álljak le arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak le arról, hogy ellenőrzöm a telefonját?

Figyelt kérdés

Direkt írtam ilyen szélsőségesen meg a kérdést, hogy picit kapjon figyelmet, de leírnám az elősztorit, hogy kicsit érthetőbb legyen.

Sok sok éve együtt vagyunk már, de barátom tavaly októberben hibázott egy elég nagyot ami majdnem szakításhoz vezetett. Nem csalt meg, sőt, még csak nem is találkozott a lánnyal. Viszont voltak gyanús jelek, nagyon sokat lógott a telefonján, ha odanéztem elfordította stb.

Így mikor elment fürdeni egyszer belenéztem. Hát mit ne mondjak, nem meztelen képeket találtam, de bőven voltak olyan üzenetek, amik nekem nem fértek már bele. A szexuális életeikről beszéltek, küldtek egymásnak ilyen szexuális tartalmú mémeket stb. Néha 1-1 fotó is jött a csajtól, hogy pl megy buliba és mi van rajta.

Tehát se meztelen fotó, se tali, se megcsalás, de nekem ez akkor se fér bele. Tény ami tény, borzasztó volt a kapcsolatunk akkoriban, én is egy hárpia voltam és minden héten veszekedtünk.

Ebből persze orbitális nagy balhénk volt, én sírtam mint egy óvodás napokig. Ő az első szembesítéstől kezdve azt vallotta, hogy maximálisan igazam volt és túllépett határokat, nem is érti mit gondolt, hetekig elnézést kért és tényleg láttam rajta, hogy eszi a bűntudat.

Ez a hölgy amúgy régi osztálytársa volt, tehát nem akkor ismerte meg, mikor rossz időszakunk volt, akkor csak többet kezdtek beszélgetni.

A lány ezen felül elég... had ne mondjam mit gondolok róla, szóval ő az írásai alapján nem hisz a monogám kapcsolatokban és szerintem barátomat próbálta csábítgatni, aki ugyan a flörtölésbe nem ment bele, de el sem küldte a hölgyet ahogy kellett volna.


Lényeg a lényeg, az incidens óta eltelt majdnem 1 év és azóta amúgy sokkal jobb a kapcsolatunk, alig van pár havonta egy kisebb vita, szerintem ott mindketten éreztük hogy szakítás szélén állunk... ő sokkal kedvesebb és figyelmesebb velem, a lányt az eset után szó nélkül letiltotta mindenhonnan.


Viszont akárhányszor azt érzem, hogy csak picit más a hangulata, vagy picit máshogy szól hozzám, rögtön jönnek a negatív gondolatok és azonnal átnézem az üzeneteit, amiben október óta nem találtam semmi rosszat!!! Nem titkolózik, itthonról dolgozik, minden szabadidejét velem vagy a fiú barátaival tölti akiket én is ismerek, előttem hagyja a telefonját ha fürdik, boltba megy stb, nincs lekódolva, tényleg nem titkol semmit és nem csinál semmi rosszat lassan 1 éve... mégis az első negatív megérzés után rögtön ellenőrizni akarom és erről le akarok szokni, elég ideje bizonyít, hogy nincs miért aggódnom.


Ti mit tennétek?

22L - 25F


2020. aug. 19. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég önérzetes vagyok, úgyhogy én speciel nem bírtam volna még egy évig mellette, úgyhogy elég jól bírod.

Ha vele akarsz lenni, akkor szépen lassan leszoktatod magad, azonnal nem lehet bizalmat építeni. Amikor észreveszed magad, hogy mire készülsz, akkor próbáld meg elhesegetni a gondolatot és lefoglalnod magad mással. Így majd ritkul az alkalom és egyszer hátha abbamarad.

2020. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy zavar a gondolat és tudni akarod az igazságot, de ez a mobil ellenőrzés nekem nem férne bele. Most vagy tudunk normálisan kommunikálni és minden balhé nélkül bevallani a hibákat vagy semmi értelme az együtt maradásnak bizalom nélkül.
2020. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben az ösztöneimre és a megérzésemre hallgatnék-a helyedben és nem arra amivel ki akarják szúrni a szemem. Ne győzködd magad, mert ez az idegek játéka ilyenkor. Egy ilyen után szokott robbanni a valóság.Ha: ügyes vagy, és elemi erővel törekszel arra, hogy önuralmat gyakorolj és mielőbb meg akarod tudni a valóságot.

A telefont nem nézném, mert felesleges, aki "ügyesen" játszik az nem használja azt a telefont ami szem előtt van. Más csatornákon mozog.

2020. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3+ De egy biztos, hogy az iskolatárs nem tétlen a háttérben. Erre a fejemet rá merem tenni és ő az irányító ebben a játékban.
2020. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*ő az irányító ebben a játékban-pillanatnyilag, ami nem azt jelenti, hogy nem veszti el az írányítást, ha ügyes vagy. Ha nem vagy ügyes, akkor ..
2020. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az iskolatárs teljesen ki lett iktatva, ezt 100%osan állítom, tényleg a tiltólistáján van október óta és semmilyen közös ismerősük nincs, igazából az egész brigádtól megszabadult akkor amikor majdnem szakítottunk. Nem én kértem rá, magától tette ezt és azt mondta nincs szüksége ilyen emberekre az életében ezentúl, mert nem akar soha többet elveszíteni vagy ahhoz közel kerülni.

Más formát nem használ, ez is fix. Sms-ezni nem szokott, telefonálni sem, kifejezetten utálja. Nem akarok mindenbe rosszat látni. Sokan mondták, ha nem találok bizonyítékot biztos törli. És ha tényleg tanult belőle? Emberek vagyunk, hibázunk, őszintén beismerem én is borzasztó társ voltam akkoriban. Ez persze nem indokolja, hogy máshoz forduljon (még ha nem is szó szerint tette), de tudom, hogy én is hibás vagyok sok mindenben.

Maximálisan bíznom kéne benne, hisz tényleg majd 1 éve folyamatosan bizonyít, sosem éreztem ennyire szeretve magam mint az utóbbi időben és nem 1-2 hétről beszélek.


Tegnap este is beleakartam nézni amúgy, mert kicsit rossz kedve volt délután a munka miatt, rögtön elkezdett kattogni az agyam... de nem tettem, pedig elment majdnem 1 órára fürdeni-borotválkozni.

Én már ezt is sikerélménynek élem meg, de jó lenne tartani hosszútávon is. Csak félek, hogy mi van ha nem ellenőrzöm és esetleg csak a végén koppanok egy óriásit... de sajnos ez ígyis úgyis benne van a pakliban mindenhol, erről szól a bizalom, hogy elfelejtjük a sok "mi van ha" kérdést.


Próbálkozni fogok, kitalálok valami jutalmazós módszert (10 nap után csoki :D) vagy ilyesmi. Hátha... vagy marad a szakember, amit már sokan javasoltak...

2020. aug. 19. 09:51
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

:DD


Te mindenképpen meg akarsz ennek az embernek bocsájtani ugye?:D Értem én, hogy nagyon szereted, na de ennyire?:DD

2020. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
A vàltozatosság iránti igénye mindig megmarad. Ezen semmi sem fog vàltoztatni. Ennek a tudatában maradj vele, és bízz meg benne.
2020. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Ki az a barom, aki a saját telefonján intézi a nőügyeit úgy, hogy kapcsolatban van? Erre van másik, titkos telefon.
2020. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!