Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anya szerint én még kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya szerint én még kicsi vagyok a fiúzáshoz, mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
A padtársammal járás előtt állunk, de anya nem szereti őt, és amikor egyszer meglátta, hogy búcsúzásképp a suli előtt megsimogatta az arcomat (ez még kicsit régebben volt, úgy egy hónapja), nagyon kiakadt, mert szerinte én még kicsi vagyok egy fiúhoz. A matektanár meg engem nem bír, hát (ma) be is írt az ellenőrzőmbe : "Tisztelt Szülő! Lánya, xy, nem képes tartani a kellő távolságot társától..." Nem tudom hogy mondjam el anyának:/ Szerintetek?

2014. márc. 14. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha elmondod lesz vita, ha viszont nem mondod el és kiderül akkor hidd el abból még nagyobb lesz :-) Válassz.
2014. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De mit mondjak?
2014. márc. 14. 17:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Anyád régimódi, lehet nem erkölcsös, de az a tapasztalatom a titkolózni jobb ilyen szülő előtt.
2014. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Viszket a pöcköm megvakarom. Mégpedig ott ahol én akarom.
2014. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Szerintem ennyi idősen már nyugodtan járhatsz valakivel... amúgy meg mondd anyudnak, hogy azért nem mondtad el eddig, mert tudod, hogy nem csípi, és féltél a reakciójától.. Meg szidd a matektanárt, talán beválik;) Sok sikert azért:)

17/L

2014. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Semmit.

Nem ez az időszak az amikor nem érdekel a szülők véleménye? De.

Csak ne csináljatok hüyleséget, adott esetben védekezni!

2014. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztos van oka hogy így gondolja anyukád

pl Nem szimpatikus neki a fiú

te vagy még naiv

stb...

16/F

2014. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 ost felül írnám annyira hogy ne legyen "adott eset" még egy évig legalább ne
2014. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy évig még tuti nem is lesz ha most jönnek össze :)


Tömören összefoglalva: anyukádnak ez a szent meggyőződése, holott egyértelműen nincsen igaza. (pszihoszexuális fejlődés törvényszerű velejárója a diákszerelem, természetes a folyamat) Erről max egy szexológus tudná meggyőzni, de szkeptikus vagyok, az ilyen anyukák rögeszmésen ragaszkodnak a nemiség tagadásához. Szóval kérdező áldást ne várj, viszont a felnőtté válásnak az is része, hogy megtanulsz önállóan dönteni, másoktól függetlenül. A lázadás időszaka nem véletlenül az első lépcsőfok a "leválás" folyamatában. Magyarul jöjj vele össze, ha kérdezik ne hazudj, (balhék lesznek nem kicsit, de ezt meg kell vivnod, az élet része) és csináld ahogy helyesnek véled.

Csak ésszel :) Az önállóság nem jelent "fejjel a falnak" viselkedést is, mindent gondolj át.

2014. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok nagy balhét, meg anya nem hinném, hogy annyira örül majd ennek a "kellő távolság hiánya" dolognak. A tanár meg enyhén szólva eltúlozza a dolgot, srác nem "adott helyzetet" kreálni készült - hogy az előzők szavaival éljek.:D
2014. márc. 14. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!