Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nem támogat, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem támogat, a céljaim elérésében...?

Figyelt kérdés

Egyetemen rossz döntést hoztam, és olyan szakot választottam, amit már most (3 év után) utálok csinálni. Ezért szeretnék újra tanulni kezdeni, más területen. Ez azzal járna, hogy a jelenlegi munkahelyemen felmondanék, és másik városba költöznék, 50km-re. (Igen, későn esik le, mit szeretnék csinálni, pedig végig at orrom előtt volt.)

A nehézség az, hogy a barátaim és testvéreim támogatnak, hogy menjek, mert az a munka lenne az igazán nekem való, a hivatásom. De, a párom szerint maradjak csak itt, ez biztos munkahely, nyugdíjig itt lehetek. Azt mondta, bár két éve együtt élünk, semmilyen formában nem fog támogatni, szerinte hüleség és időpazarlás.

Szóval nehéz a döntés. A párom, és a kva szhar munka, de biztos jó kereset, vagy tanulás, (addig kihúzom valahogy amíg találok munkát, ami nem érint hétvégét) és később egy olyan munka amit szeretek?



2020. aug. 19. 15:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha levelezőn csinálnad ? S addig dolgoznal ott ahol most vagy S mikor elvégzed lépsz?


Ez is egy megoldás szerintem kicsit félmegoldás.


De azért az szíven ütne ha a párom ezt így kijelentené nekem így ilyen formában hogy ő nem segítene és hülyeség.


Szerintem gondolkozz el ezen a kapcsolaton ugyanis nem csak most történhet ez veled hanem nagyon sokszor még.


Én ugyanebben a cipőben voltam mint te de a párom azt mondta csináljam csak szépen. De azt hiszem ha így állt volna hozzám akkor is csináltam volna és megmondtam volna neki hogy ez nekem fontos. S ha nem képes az én boldogságomat is számításba venni akkor nekünk nem biztos hogy együtt kéne lennünk.


Én is támogattam a páromat mindenben még abban is ami nekem nehéz volt. De nekem fontos volt hogy jó legyen neki. Szerintem így a jó.


Úgyhogy tanulj mindenképp bármi is legyen. Az meg hogy nem "időben" jössz rá arra mit akarsz Azzal semmi gond sincs.


26N

2020. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hagyd már ott azt a semmirekellőt! Még ő mondja meg mit csinálj? Állj a sarkadra és szakíts meg vele minden kapcsolatot!
2020. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!