Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » (Otthon) edző? Hogyan kezdtél...

(Otthon) edző? Hogyan kezdtél neki, és hol tartasz a céljaid elérésében?

Figyelt kérdés
Hány kilós súlyokkal kezdted és most hány kilósakkal edzel? Mennyi idönként nőveltél a súlyon? Személi edzővel? Otthon v edzőteremben? Minden érdekel.
2020. febr. 17. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
3 eve kezdtem. Egyedul, youtuberol tanultam. Mindigis erzesre valasztottam meg a sulyokat. Hiaba hatarozom el, h a kovetkezo edzesen feljebb megyek 5-tel, ha eppen rossz napom volt es nem ment. Akkor emeltem a kovetkezo alkalommal. Nem lottem be fix celokat sosoem. Mindig arra figyeltem, hogy a testem mit mond. Sot, van hogy egyik hetrol a masikra csokkentettem is a sulyon. Es mindrzek ellenerr, rengeteget fejlodtem, sok izmot szedtem fel.
2020. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kitől nézted a videókat, és hogyan kell elképzelni? Pl.: hétfő (láb, has) kedd (kar, váll),... utána 2 nap pihenő és újra?
2020. febr. 17. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Kulfoldieket neztem fokent. Beirtam pl, hogy "chest workout" es megneztem 4-5 videot, ahol bemutatjak az edzestervuket, mikozben kommentalva, tippeket adva es a gyakorlat helyes vegrehajtasat elmagyarazzak. Majd ezek alapjam osszeallitottam magamnak egy edzestervet a kulonbozo testreszekre.


Igy nez ki a heti lebontasom (nagyjabol 3 eve is ugyanezzel kezdtem):


Hetfo: bicepsz, tricepsz

Kedd: pihi

Szerda: mell

Csutortok: hat

Pentek: vall

Szombat: pihi

Vasarnap: mell


De ez megint egyenfuggo, nekem ez valt be. Amire oda kell figyelni, hogy pl melledzes kozben dolgozik a vall es a tricepsz is, tehat mell nap utan ne rakj be kozvetlenul egy kar vagy vall napot.

2020. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Otthon.Guggolóállvány,fekpad,200kg tárcsasúly és egy húzódzkodórúddal.78kg voltam,mikor kezdtem.

Ez négy éve volt.Most 102kg vagyok.

Igaz van rajtam 17-19% testzsir,de nem érdekel.

3évig 3napos teljes testedzést csináltam.

2020. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!