Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ha a pasitok egy komolyab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha a pasitok egy komolyabb vita alatt felpofozna titeket, mit tennétek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 19:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
#17-re: Na ezt benézted. Én tényleg pszichilógia hallgató vagyok, és természeten nem tanítanak ilyen marhaságot.
2020. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, 14-nek szól. Egyébként neki szüksége lenne pszichológusra.
2020. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
2 dolog nálam azonnali válóok. Az egyik a fizikai bántás, a másik a megcsalás. Nem érdekelne, hogy a 3 gyerekkel hova fogok menni, mit fogok enni. Nem tűrném ezt el senkinek.
2020. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
14%

A fene nem mondta, hogy pszichológia szakos voltam, én felvettem egy kurzust, ami pszichológia témájú volt.


Mérnök vagyok, 10 éve.

Nem ütött meg soha senki és emlékeim szerint én a tesómat vertem el utoljára gyerekkorunkban.


Ettől függetlenül osztom a véleményét annak, aki tartotta.


És te is megtanulhatnád elfogadni, hogy nem kötelessége mindenkinek veled egyetértenie.


A kérdés adott volt, ha ez ilyen evidens lenne, akkor nem lenne kérdés.

Nem szándékos fájdalomokozásról, terrorról szól, hanem hirtelen felindulásból egy pofonról. Semmi rendkívüli nincs abban, ha erről nem mindenki egyformán gondolkozik.

2020. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
8%
syerintem is igaya van ay utolsonak
2020. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
75%
Nézeteltérést meg lehet beszélni. A párkapcsolati vita, merev és ellentétes álláspontú. A komolyabb párkapcsolati vita agresszió, egyenes út a fizikai erő érvként alkalmazásához.
2020. aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
19%
Jönnek itt a kidobnáma francba válaszok, aztán minden 4. kapcsolatban meg a feleség boxzsákot játszik a férjének. Sok itt az álszent nő.
2020. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szándékos fájdalomokozásról, terrorról szól, hanem hirtelen felindulásból egy pofonról."


Ezzel tudod, mi a baj? Hogy érdekes módon a főnöknek soha nem kevernek le hirtelen felindulásból pofont. Hanem ott kussolnak, megtartják a dühöt hazáig, és a nőn verik le.


A legtöbb férfi - akiket nem kezelnek dühkezelési problémákkal - nem fog elverni olyat, aki nála erősebb, magasabb rangú, a megélhetése függ tőle... tehát igenis ott az önkontroll.

2020. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
27 Szerintem ok nem gyakoriznak :) Illetve kevesen. Mivel sokszor alacsonyabb retegekbol kerulnek ki ezek az emberek (ezert lehet magas az arany, ha osszessegeben szamoljak, nem pedig x feltetelek szerint), nekik pedig van annal nagyobb gondjuk is, hogy itt verjek el az idot. De ha korbenezek az ismerosi koromon, fovarosi, kepzett, normal korulmenyek kozott elo parkapcsolatok, egyikben sincs fizikai eroszak. Mashol viszont, egy szegeny faluban, ahol letminimum alatt elnek es sok az alkoholista, lehet minden hazban verekszenek rendszeresen. Aztan neha elofordul mindket helyen 1-1 kivetel, varosban a novero, duhos programozo, faluban meg a normalis, szereto gyari melos ferj, de a statisztika igy is azt fogja kihozni, hogy minden x. csaladban elofordul a fizikai agresszio.
2020. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
96%

Amíg van a hirtelen felindulásból elkövetett emberölés kategória, addig én miért bocsátanám meg a hirtelen pofont? Erre nincs kifogás.


Nem gondoltam volna, hogy emberek nem csak a félrekúrást, hanem már a fizikai erőszakot is tök természetesnek akarják beâllítani, ami a lényük része, sőt, még a másik fél tehet róla... Remélem sosem találkozom ilyen pondrókkal.

2020. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!