Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magamat sem értem, szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamat sem értem, szerelmes lennék?

Figyelt kérdés
Járok egy nagyon rendes sráccal, már olyan 3 hete.Azt mondta hogy úgy érzi kezd nagyon szerelmes lenni belém.Én nem tudom hogy szerelmes lennék e vagy sem.Mióta el kezdtünk megismerkedni egy fura érzés ül a gyomromba, amitől képtelen vagyok szabadulni.Volt már hogy azt éreztem mikor megcsókolt hogy összehúzódik a gyomrom.Úgy érzem tökéletes ez a srác.Búcsúztunk és mikor belegondoltam hogy pár napig nem láthatom elfogott a sírás.Félek az egész érzéstől.
2010. aug. 5. 09:41
 1/6 Carena ***** válasza:
Te szerelmes vagy! És az az érzés jó is rossz is! De lényegében a legeslegjobb érzés!!!!
2010. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi az a pár nap? Egyébként sztem is szerelmes vagy én is ugyanebben a helyzeten vagyok. :)
2010. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Naná h szerelmes vagy!!!! azt az érzést én is ismerem a gyomorban :S és szerintem még sokan mások is:S
2010. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes
2010. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor mégis mi??
2010. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet csak fájt a gyomrod, és érzékeny vagy :) de komolyra fordítva a szót, valószínű h szerelmes vagy!
2010. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!