Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolat nem okoz már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat nem okoz már örömöt, inkább csak stresszelek miatta, akkor jobb véget vetni az egésznek?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem hogy már nem szeret, nem törődik velem. Egyáltalán nem olyan, mint amilyen régen volt.. Mint ha idegenek lennénk. Már csak a régi emlékek miatt ragaszkodom hozzá, de talán be kéne látni, hogy az már csak a múlt és ez soha nem fog visszajönni.. Mint ha egy más ember lenne és nem lesz olyan semmi sem vele, mint régen volt. Nem tudom miért változott meg ennyire, biztos megunt.....

De ez nekem is már csak szenvedés. Be kéne végre látni, hogy már eröltetni, mert nincs értelme.



2020. aug. 22. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magad meg is válaszoltad. Igen, jobb lesz külön.
2020. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szakíttasd meg rajta a szerelmi kötést amit tettek rá, és visszakapod azt aki volt.


Ellenkező esetben ha ezt nem teszed, csak a mélyrepülését fogod végig nézni, és még jobban fog fájni látni, hogy mit tesznek vele, és amikor már nem fogod tovább bírni látni, akkor fogsz lépni szó nélkül..

2020. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Ajajj, 2. csak itt vagy mégis.

De ha itt vagy, ne rebuszokban beszélj. Mit tesznek vele? Hogyan? Ki? Miből látszik?

Na, akkor válaszolj, kérlek. Köszi.

2020. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azért is érdemes, mert 2 dolog lehetséges: a másik fél észbekap és teperni kezd és tartós lesz a változás és kikerültök a hullámvölgyből, vagy véget ér egy semmit nem érő kapcsolat. Nekem éveim mentek el azzal, hogy tűrtem és mindig akkor volt változás, amikor kiálltam végre magamért.

Ha az ember túl sokat vár ilyen esetben, egyrészt eltelik az élete, másrészt felbukkan a harmadik (valamelyik oldalon) és akkor már késő.

2020. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatként mondom, hogy ami már csak bánatot, stresszt szomorúságot okoz ott jobb véget vetni a dolgoknak.

Nem éri meg ez a sok rossz érzés főleg ha ahogy írod, ő megváltozott érezhetően már nem olyan mint volt. És ha nem is változtat rajta akkor nem érdemes erőltetni.

2020. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Le is irod hogy az emlékek miatt ragaszkodsz hozza tehat te sem szereted mar ot!
2020. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben a jelenetek sivár, és örömtelen a múlt emlékeiből nem lehet megélni. Közhely, de igaz, hogy az emberi élet rövid, ne pazaroljátok egymás idejét.
2020. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!