Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves sráccal múltkor találkoztam először de előtte beszéltünk msn-en és kihívott,sétáltunk meg beszélgettünk.Elég nyomulós fajta..leültünk és egyre közelebb jött hozzám..és le is akart smárolni de nem hagytam..mert ez csak az első találkozás volt ami még randinak sem mondható..és első randin se illik rögtön lesmárolni az illetőt..

És szerintem nem is gondolja komolyan ezt az egészet..

Ha legközelebb kihív és megint azt akarja mit tegyek..?

Én nem akarom ezt auz egészet..csak a barátja akarok maradni.. De ezt is hogy mondjam el neki..


2010. aug. 5. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nyomul akkor mond meg neki, hogy te csak a barátja akarsz maradni. ennyi.
2010. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csakis őszintén.
2010. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bár amúgy azt nem hiszem el, hogy eddig nem esett le h mit akar tőled. csak húzod az agyát vagyis ő majd így fogja látni.
2010. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én megütném legközelebb
2010. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolja, bár inkább kárvallott, mert Én is azért csináltam hülyeségeket mert nem tanítottak meg.

Sőt, már 5 éves koromban mondta anyám a csizmával sz*rba lépni/csizmába sz*rni, tehát hogy megbecstelenítem a nőket akikhez közeledem, és azok mind k*rvák lesznek, illetve aki már az az engem fog megrontani, és teherbe ejteti magát hogy pénzzel zsaroljon, stb, stb...

Anyám csak elmondta a mondókáját, nyomorultat már én csináltam magamból, mert hittem neki!!


Ezek után a legnagyobb munka volt, hogy rájöjjek hogy a nők nem ilyenek, csak anyám akarja hogy így lássam őket, és rettegtem hogy az összes nő ilyen rosszindulatú mint az anyám, és ezért kell őket elkerülnöm!


Aztán jött a nagy csavar, mikor rájöttem hogy tényleg az összes nőtől félek, és elkerülöm egyedül az anyámat nem.. Ki mondta ezeket, hát Ő? Tetszik neki így? AKKOR EZÉRT MONDTA HOGY NE HAGYJAM OTT SOHA ÉS CSAK Ő LÉTEZZEN SZÁMOMRA. Kívülről: Anyuci ici pici kicsi fiacskácskácskája.


Ez világítson rá hogy a szülők önnön érdekükben skizofrénné is teszik a gyermeket, hamis valóságot építenek fel benne, hogy az ő érdekeiket szolgálja minden cselekedete. Ha túl erősen hipnotizálják akkor élete végéig vak marad!

2010. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne találkozz vele. EGY KUJON!
2010. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!