Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok jó egy pasinak sem?

Figyelt kérdés

Mindig komoly kapcsolatokban gondolkodtam, és arra törekedtem, de már nem először futok bele, hogy a pasi nem enged magához közel érzelmileg.

Már belefáradtam, hogy mindig harcoljak olyanért, amit csak én akarok.

Miért baj az, ha bármit megtennék azért, aki velem van?

Ez ennyire elrettenti a pasikat?


Mit kéne másképp csinálnom?

Legyek érdektelen? Legyek nemtörődöm?



2020. aug. 24. 17:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a baj, hogy "harcolsz".

Igen, az erőlködés és az igyekezet elijeszti a pasikat.

2020. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Én már ezt nem értem.

Mindig az a baj, hogy a nők elérhetetlen jégkirálynőt játszanak.

Most akkor mégis ez kell a férfiaknak?

2020. aug. 24. 17:32
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Vedd észre azokat a férfiakat, akik azon vannak, hogy te engedd őket közel érzelmileg magukhoz.

" Amit csak én akarok" Itt van a hiba szerintem. Rossz pasikkal kezdesz es rajuk pazarlod az idot, energiát, ahelyett hogy olyat keresnel aki kolcsonosen erdeklodik irantad es az a célja, hogy egy komoly jól működő kapcsolat alakuljon ki köztetek.

2020. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ilyen férfi nincs a közelemben.

Mindig észrevettem, ha tetszettem valakinek.

Akiknek most tetszem, azoknak gyűrű van az ujján. Evidens, hogy velük nem foglalkozom.

A többi pasinak meg barátnője van, vagy rám sem néznek, mert nem vagyok az esetük.

Fogalmam sincs mit kéne tennem...

2020. aug. 24. 17:41
 5/28 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos, ezt ti baltáztátok el, kérdező, amikor puszta brahiból is lefeküdtök a fiúkkal. Így ők nem tanulnak meg nőül, nem tanulnak meg a lelketekkel bánni. Mi a fenének törjék magukat, ha te nem engeded a bugyidba őket, engedi más.
2020. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? A túlzott odaadás sem jó egy kapcsolatban.
2020. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem te mar nemtorodom vagy, mert b***ol valaszolni a prvatomra...
2020. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
Rossz közegben keresgelsz, varsz a csodara es nem mozdulsz ki otthonrol. Ritka az amikor csak ugy oledbe hullik egy parkapcsolat.
2020. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

6-os, 28 éves vagyok.

Már nem akarok játszmázni, semmi értelmét nem látom.

Miért játsszam meg, hogy nem érdekel valaki, miközben vele akarok lenni?

2020. aug. 24. 18:02
 10/28 anonim ***** válasza:
Ne magadban keresd feltétlen a hibát, lehet szimplán nem fogtad meg őket, mert más személyiségű lányra vágynak. Ez ne vegye el a kedved, lehet következő kapcsolatodban odaig lesz erted a srác.
2020. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!