Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok jó egy pasinak sem?

Figyelt kérdés

Mindig komoly kapcsolatokban gondolkodtam, és arra törekedtem, de már nem először futok bele, hogy a pasi nem enged magához közel érzelmileg.

Már belefáradtam, hogy mindig harcoljak olyanért, amit csak én akarok.

Miért baj az, ha bármit megtennék azért, aki velem van?

Ez ennyire elrettenti a pasikat?


Mit kéne másképp csinálnom?

Legyek érdektelen? Legyek nemtörődöm?



2020. aug. 24. 17:28
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Már nem hiszek ebben. Mindig lesz nálam jobb, érdekesebb, szebb.

Minden nap eszembe jut, hogy csak egyszerűen véget kéne vetnem a szenvedésnek.

Sosem leszek boldog senkivel...

2020. aug. 24. 18:23
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Így érzem magam én is.

Voltam férjnél , elváltam , utánna volt egy kapcsolatom amely lassan véget járja. És az a legrosszabb , hogy szerintük jó vagyok meg minden de akkor miért hagynak el. Mert odaadó vagyok , kedvükben járok. Rájöttem , hogy ez sem jó. Én is azt hittem ha valakit szeretünk mindent megteszünk értük de ez is zavarja a pasikat. Én sem értem már lassacskán. Én nem is szeretnek azt hiszem újabb kapcsolatot. Sok csalódás csak rombolja tovább az önbizalmam. Lehet egyedül kell élnem vagy valahol majd előkerül akit ki rendelt a sors.

Sajnálom , hogy jobb tanácsot nem tudok adni. De hátha majd jön valaki aki majd tud értékelni.

2020. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Legyél normális, se túl ragaszkodó, se túl leszarom.
2020. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy ez a jó vagyok, meg odaadó vagyok meg kedves vagyok hosszú távon nem túl izgalmas. Én is csomószor hiányolom a barátnőmből a kreativitást, a spontaneitást, az izgalmat. Azt hogy egyszer kapja el a grabancom hogy ő is kíván engem, csináljuk valami érdekesebb helyen, próbáljunk ki izgalmas dolgokat az ágyban, ne mindig csak tőlem várjon mindent. Persze lehet ezer oka, hogy miért hagynak ott valakit, de a túl átlagos, rendes lányok azért unalmassá válhatnak egy idő után.
2020. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%

Kétségbeesett vagy és ezt sugárzod is. Attól meg értelmes férfi messzire fut.

A szuicid hajlamaidtól meg főleg.


Szedd magad rendbe lelkileg, addig csak a csalódásaidat fogod szaporítani, ha ismerkedni próbálsz.

2020. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Valószinüleg meglehetősen rossz emberekkel kezdel. Érdemes lenne belső vizsgálatot tartanod, hogy azon férfiak, akikhez vonzódsz, egészen véletlenül nem megbízhatatlan, komolytan senkiháziak-e?
2020. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

én is 28 vagyok! ahaha

sose értettem, miért kell mindenképp valaki barát/barátnő. sose jó rágörcsölni semmire.


plusz a 15-ös szerintem jól mondja. sokat dob, ha mentálisan rendben van az ember kapcsolat előtt. nem pedig a kapcsolattól várja, hogy majd kisegíti.

2020. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

A kapcsolatig el szoktál jutni vagy pedig már az ismerkedés fázisában meghal az egész ?


Nincs gond így látatlanban veled, a legtöbb férfi ahogyan én is az őszinte nyílt kommunikációt szeretjük.

2020. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Sosem mutattam ki, hogy ha el voltam keseredve, inkább nem mondtam semmit.

A szuicid hajlamaim pedig már a tönkrement kapcsolataim következménye, amiről az ismerőseim és a családom semmit sem tud, és ez így is van jól.

2020. aug. 24. 19:43
 20/28 anonim ***** válasza:

Én is így érzek kérdező 29 vagyok.

Szerintem nekem már sose lesz senkim.

Leszarom . Eszek tovább

2020. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!