Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok jó egy pasinak sem?

Figyelt kérdés

Mindig komoly kapcsolatokban gondolkodtam, és arra törekedtem, de már nem először futok bele, hogy a pasi nem enged magához közel érzelmileg.

Már belefáradtam, hogy mindig harcoljak olyanért, amit csak én akarok.

Miért baj az, ha bármit megtennék azért, aki velem van?

Ez ennyire elrettenti a pasikat?


Mit kéne másképp csinálnom?

Legyek érdektelen? Legyek nemtörődöm?



2020. aug. 24. 17:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A monogramod Z.L. kérdező ?
2020. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
50%
Az is baj ha jégkirálynő de ha túl ragaszkodó az is. Szerintem ha lazán nyitsz és se nem jégkirálynő nem vagy, se nem túl ragaszkodó, az jobb.
2020. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Volna kedved erről privátban beszélgetni? :)
2020. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nah... szoval ne legyunk atlagos kedves ragaszkodok, ne legyunk jegkiralynok, ne legyunk semmik.. ne legyenek lelki problemaink, legyunk viszont kvak az agyban.. nah akkor jo
2020. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

"Nah... szoval ne legyunk atlagos kedves ragaszkodok, ne legyunk jegkiralynok, ne legyunk semmik.. ne legyenek lelki problemaink, legyunk viszont kvak az agyban.. nah akkor jo"


nem ezt írtam. Tanulj meg olvasni kislány. Azt írtam, hogy ne legyetek se túl ragaszkodók se túl jégkirálynők. Ez azt jelenti, ha nem tudnád felfogni, hogyha a 2 szélsőség nincs, az jó.

2020. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

25! Kisfiam!

En nem neked valaszoltam csak osszefoglaltam az osszes kommentet. Ha neked irtam volna akkor oda irtam volna az epejere a szamod. Puszi jo ejt picifiu !❤❤❤

2020. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm utolsó, biztos szebb lesz az estém a három fekete szivecskétől.
2020. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27! Pirosak.
2020. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!