Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő akar gyereket a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő akar gyereket a pasi nem a nő átveri a pasit és terhes lesz, hónapokig nem árúlja el akkor a pasinak lőttek?

Figyelt kérdés
Egy reality showban láttam egyszer ilyet,de ami a való életben történt az durvább,bár happy end lett a vége 2 csavar után.

2019. febr. 10. 13:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy az ilyen nem nő, hanem egy számító dög.

Miért nem egyszerűbb akkor elválni és keresni olyan embert, akivel ugyanaz a terv a jövőre nézve?


A pasinak valami szinten annyi, hisz gyerektartásit követelhetnek tőle. Bár nem tudom, hogy ez hivatalosan hogy működik.

2019. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, de én ilyen esetben elhagynám az adott nőt. Szerintem az ilyenre nincs bocsánat.
2019. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem húzok gumit onnantól orosz rulett az életem. Mondjuk van egy nő azt mondja védekezik. Elhiszem mert szeretem mert bízom benne. Egyszer előáll azzal hogy ő gyereket akar. Szépen megbeszéljük,hogy nem. Látszólag beletörődik,kicsit húzza az orrát,de n szól hogy nem védekezik,tehát én azt hiszem hogy továbbra is. A nő az apai ösztönre épít(ha majd jön megszeretem,UH képtől elolvadok,ha majd meglátom akkor... )de nem jönnek.
2019. febr. 10. 13:22
 4/19 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem van valami kiskapu, ha a férfi nem írja alá az apasági nyilatkozatot, amit szüléskor kell leadni, ami igazolja, hogy ő az édesapa. Kivéve ha házasok, mert akkor automatikusan a férfi nevére írják a babát. Ügyvédet én felkeresnék, ha ilyen helyzetbe kerülnék.
2019. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2es elhagyod elhagyod ok. De a gyerek ott marad a gyerek tartás meg jár. Tanú nincs ,bizonyítani semmit sem tudok.
2019. febr. 10. 13:25
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha egy nő nem akar gyereket, akkor gyógyszert szed vagy gumit húzat.

Ha egy férfi nem akar, akkor húzzon gumit. Főleg, ha tudja, hogy s másik igen.

Ilyen eccerű.

Nem csak a nő dolga s védekezés.

2019. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tanú nincs ,bizonyítani semmit sem tudok."


Ha lenne, az sem számítana.

Igen. Húzz gumit.

2019. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer előáll azzal hogy ő gyereket akar. Szépen megbeszéljük,hogy nem. Látszólag beletörődik,kicsit húzza az orrát"


Nőként mondom, hogy fordított helyzetben ismerném annyira a párom, hogy a reakciójából levágom, hogy nincs túl ezen az egészen. Ha a párom gyereket akarna, amit én nem, és LÁTSZÓLAG beletörődne, akkor én venném az óvszert, és soha nem adnám ki a kezemből, vagy nem szexelnénk.

2019. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ezért írjuk, hogy ha a nő akar gyereket, te pedig nem, akkor ott szépen el kell egymástól búcsúzni. Nincs értelme tovább rabolni egymás idejét. Egyikőtök se azt fogja kapni, amit szeretne. Te fizetheted a gyerektartást, ő meg neveli egyedül. Mindenki boldogtalan, a gyereket is ide értve.


Sok esetben azt látom, hogy a férfi pont ezért nem meri egyenesen megmondani, hogy nem akar gyereket, mert az egyenlő a szakítással. Inkább süketel, hogy most nem, még nem, 5 év múlva, ha lesz kocsi, esküvő után, stb. A nő meg persze akar, ezért ezt úgy akarja érteni, hogy egyébként akar ő is, csak...És ha nem akarna, gumit húzna.


Utána meg megy a sírás mindkét részről, hogy nem erről volt szó.


Pont ezért kell őszinte, egyenes, egyértelmű választ adni arra, hogy akarsz-e gyereket. Akkor is, ha a kapcsolat véget ér: még mindig jobb, mintha összeköt egy nem kívánt gyerek örökre.

2019. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem lőttek a pasinak, csak lesz egy gyereke, akinek kénytelen lesz havonta némi alamizsnát odavetni. Ha nem törődik vele, akkor nem törődik vele. Semmilyen társadalmi nyomás nincs a gyereküket elhagyó "férfiakon". Sőt, ha nem törődsz a gyerekkel, nőt is könnyebben találsz. Nem sokan tolerálják az előző kapcsolatból hozott "csomagot". Szánalom az egész. Ha egy nő hagyja el a gyerekét meghurcolják, minden szarnak elhordják. Szóval neked pasiként nem sok félnivalód van. Tervezett gyerek esetén is bármikor mondhatod, hogy bocs meguntam a családosdit, itt van havi 10ezer, neveld föl ahogy akarod.
2019. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!