Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számítsak páromról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak páromról, ha a rokonság előtt arra kérdésre, hogy mi mikor esküszunk, következetesen cinikus választ ad?

Figyelt kérdés
Cinikus alatt azt értem, hogy "na persze...", vagy csak kinevet. Nem tartom illendonek az ilyen kérdéseket, de a testvérem esküvőjén volt, adott volt a téma, plusz elkaptam a csokrot, mire csak jajjgatott, meg kigunyolt. 9 honapja vagyunk együtt. Nem gondolom, hogy most el kellene jegyeznie, de nem értem, hogy kitérő válasz helyett miért engem éget be...😔 Most költözünk össze, szóval azt hittem, hogy komoly a dolog...
2020. aug. 24. 18:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Én még az összeköltözés előtt megbeszéltem volna vele a jövőbeli terveit, elképzeléseit. Szerintem nem árt ezt a kapcsolat elején tisztázni.

Most kérdezd meg, hogy miért mond ilyeneket, miért így mondja. Meg szeretne egyáltalán valaha házasodni? Azt is megkérdezheted, hogy felmerült-e benne, hogy téged vesz el. De utóbbiról lehet még korai beszélni.

2020. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de az elmúlt 9 hónapban nem került elő a házasság, mint téma? Meg jövőbeli tervek, mint házasság, gyerek, közös ház, stb.?
2020. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Noren1989 ***** válasza:
18%

Szerintem is beszéljetek róla, de 9hónap utàn bàrmi ilyen megnyilatkozàst én komolytalannak tekintenék.


Persze, gondolom megtetszett a csilivili esküvő, de valóban ismeritek ennyire egymàst és magatokat, hogy az életek összekötésén kellene gondolkoznotok?


Písz, bàj!

2020. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Igen, volt róla szó. Ő mondta, hogy velem képzeli el az életet. Sokat beszélünk a közös ház vásárlásról, a jovonkrol, gyerekekről stb. Ezért volt hideg zuhany a reakciója.

Ja, és én hányok a csili-vili eskuvotol.

2020. aug. 24. 19:11
 5/29 Noren1989 ***** válasza:
37%
Beszéljünk erről 1,5év együttélés utàn, ok?
2020. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%

Konkrétan kimondta, hogy szeretne házasságot? Amiket itt írtál legutóbb, azokban ez nem volt benne. A közös élet papír nélkül is lehetséges.


A másik hogy attól hogy mondott valamit, nem biztos hogy úgy van. Az is lehet, hogy tényleg akar majd, de a távoli jövőbe helyezte, "majd valamikor" címszóval, de persze lehetőleg minél később. A reakciója erre utal és egyébként meglehet érteni, egyrészt egekben a válások száma, másrészt 9 hónapja vagytok együtt, nagyon korai lenne.


Ha te szeretnél esküvőt és házasságot, akkor viszont ezt meg kell vele beszélned értelmesen, illetve hogy hogy képzelitek el majd (pl. mondtad, hogy nem kell nagy és csillogó lagzi). Gondold át hogy tényleg akarod-e, szükséged van-e arra a papírra. Nehezíti a helyzetet, hogy csak 9 hónapja vagytok együtt, értelmezheti úgy hogy sürgeted - mondd meg neki azt is, hogy nem erről van szó, csak kíváncsi vagy milyen közeljövőt képzel el. Most kell letisztázni, mint elpazarolni 5 évet és azután derülne ki, hogy soha nem akart összeházasodni.

2020. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

Szóval 9 hónap után, mikor éppen szintet lépett a kapcsolatotok te elkaptad a csokrot, család meg neki szegezte a kérdést, hogy mikor lesz a lagzi.

Az ilyen sarokba szorított helyzetekből nehéz jól kijönni, neki sem sikerült.

Ettől még bőven alakulhat jól minden, ha nem erőltetitek egymásra a dolgokat.


Csokrot pedig illik meghagyni olyannak, aki jegyben jár, nem lecsapni rá, akkor sem, ha rádesik.

2020. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Másfél év együttélés??🤣🤣🤣

Testveremek most koltoznek ossze esküvő után, úgy hogy alig 1 év után jegyezték el egymást... Ja és kettőnk közül nem nekem sürgősebb, hanem neki, ha még fel is akarja nevelni a gyerekeit.... És ő ragaszkodik a hazassaghoz gyerek előtt. Itt én jobban raerek.


És amúgy igen, rám esett a csokor, pedig direkt oldalra álltam... Ilyen baromságot!!! 🤣🤣🤣🤣 Ha tényleg csak a jegyben járóknak illene odaallni, akkor a vőfély miért terelt oda minden hajadon lányt? Ha jegyben járók allhatnanak csak oda, akkor ez ebben az esetben egy szem lányt jelentett volna... 🤣🤣🤣🤣

2020. aug. 24. 19:50
 9/29 Noren1989 ***** válasza:
49%
Vangond
2020. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%
Fúú, azért az nem semmi... 9 hónap járás után te elkaptad a csokrot, ezért most neki kötelező lenne elvennie, mi?
2020. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!