Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számítsak páromról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak páromról, ha a rokonság előtt arra kérdésre, hogy mi mikor esküszunk, következetesen cinikus választ ad?

Figyelt kérdés
Cinikus alatt azt értem, hogy "na persze...", vagy csak kinevet. Nem tartom illendonek az ilyen kérdéseket, de a testvérem esküvőjén volt, adott volt a téma, plusz elkaptam a csokrot, mire csak jajjgatott, meg kigunyolt. 9 honapja vagyunk együtt. Nem gondolom, hogy most el kellene jegyeznie, de nem értem, hogy kitérő válasz helyett miért engem éget be...😔 Most költözünk össze, szóval azt hittem, hogy komoly a dolog...
2020. aug. 24. 18:35
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Eddig a hétvégéig nagyon sok szállal kotodtem, de kezdem megbanni. Nagyon hülye helyzetbe hoztam magamat, amiből nem tudok most kimaszni.
2020. aug. 24. 21:11
 22/29 anonim ***** válasza:
38%

Mi van?3évig éltünk együtt,miután elvettem .

Idegesítő lehetsz.Én már le is léptem volna.

A hülye kérdésekre meg mit vársz?Milyen kitérő választ adjon?

Vagy inkább olyan választ vársz,amit számon kérhetsz?

Van két fiam,de nem leszek sose akkora tirpák,hogy őket,vagy valakit erről faggassak egy közös asztalnál,mert tudom,hogy nagyon gáz az ilyesmi.

2020. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
83%

Magadat hoztad ebbe a helyzetbe, mert túldramatizáltál egy sarokba szorított helyzetben adott szerencsétlen reakciót.

Negyven lesz, ha huszonéves nője van, valószínűleg tud valamit a csajozásról, szóval, ha akart volna házas lenni, már lett volna. Ha meg elvált magyarázni sem kell. És nem véletlenül van olyan barátnője, akinek nem a fehér ruha, harangzúgás, dínom-dánom az élete álma.

Másrészt, a húgod esküvőjén voltatok, mondja azt a rokonoknak, meg az ifjú párnak, hogy a házasság egy idejétmúlt társadalmi konvenció?

Miközben valószínűleg a családodban te vagy (voltál?) az egyetlen aki nem lepapírozni akarja első sorban a közös életet, hanem felépíteni.


Ha egy-két cinikus megjegyzéstől kiábrándulsz belőle, akkor hogy fogjátok kezelni az igazi párkapcsolati problémákat? Mert a következő évtizedekben biztos lesznek jóval nagyobbak is!


Ehhez képest 1000x jobb, ha csak besértődtél, az pár nap alatt elmúlik.

2020. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de ő jelentette ku, hogy kell házasság, nem én.


És külön volt a polgári és külön a templomi, a kérdés kb 5-6 alkalommal hangzott el. Így, ha egyszer hülyén reagált volna, akkor oké, de zsinórban ezt csinálta. Nem tudom, lehet, hogy én reagalom túl, de én soha nem egetnem a rokonai előtt, pedig öt többször húzzák ezzel, az enyémek most hozták fel először. Én csak azt nem értem, hogy ha úgyis együtt tervezünk, akkor mi értelme volt ennek az egésznek? Céltalan és ok nélküli megalazas volt. Egy hülye papirtol nem kellene így bef*osni.

2020. aug. 24. 21:35
 25/29 anonim ***** válasza:
68%

mi 4. éve vagyunk együtt és még nem költöztünk össze, majdd 3 év után nyilatkozz szerintem, 9 hónap hidd el nagyon nagyon rózsaszin köd... :)

25N

2020. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Hm.

Én értem, hogy ideges vagy emiatt és persze, reagálhatott volna jobban is.


De elég xar egy helyzet, utálom (nőként) az ilyeneket, még évek után is utáltam ezeket az idióta kérdéseket, komolyan: először mikor lesz esküvő, ha meg van, akkor a következő amiről a sok proli ne tud leszakadni: mikor lesz gyerek?? Stbstb.. Hányni tudnék.

Engem a párom 3. évben megkért de (még) nem akartam házasodni. Pihentetjük azóta is, lassan meglesz. De ez meg én vagyok. :)


A házasság valóban a gyerek/családalapításnál fontos csak, előtte csak rongyrázás meg parádé általában. Ahogy írod te is, nem ezen múlik.


Azért nem gondolom, hogy ne gondolná komolyan, mert beszéltetek róla most költöztetek is össze,- és azért még mindig CSAK 9 hónapja vagytok együtt..

Én húszonévesen sem rohantam, el tudo képzelni, hogy egy 40 körüli pasi meg pláne nem fog. ÉS ha engem kérdezel: igen, hazudhatott is volna, mondhatott volna valami hányásig romantikus, rózsaszín választ, de nem tette.


Ha nem tervezne veled, akkor nem beszélt volna róla valszeg, meg nem kötöztetek volna össze már, de mégis beszéltetek tervekről meg gyerekről is.. Szóval szerintem nincs azért okod emiatt aggódni..


Az, hogy így reagált: láttad már, hogy szokott reagálni ő személyesen kellemetlen meg ilyen helyzetekben? Lehet, hogy alapból így reagál ilyenkor, te meg személyesen magadra veszed.. Te ismered.

A rekació szimplán az idióta kérdezgetések hatása is lehet egy sima 9 hónapos kapcsolatnál, ami azért valljuk be elég friss és rövid ideje tart..

Engem is felcsesznének vele. Valószínűleg őt is, hisz te is érzed, hogy korai még ezeket tervezgetni, neki meg random az arcába tolták folyamat.


Szerintem ez nem a világvége és meg lehet beszélni miért reagált így.

29N

2020. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
76%

Az nem merül fel senkiben hogy hirtelen jött neki ez a kérdés és esetleg nem szeretne róla beszélni több okból ad1 mert mondjuk még nem érzi itt az idejét ad2 lehet hogy éppen azon törte az agyát mit találjon ki ad3 nem szereti ha mások az életbe kutakodnak ad4 szimplán csak poenkodni akart?


Én értem hogy te neked ez rosszul esett de ezen fennakadni.. tultolod szerintem ezt az egészet és nőként mondom ezt.


Tőlünk is mindig ezt kérdezik és én hasonlóan mókás válaszokat szoktam adni mert utálom az ilyen jellegű kérdéseket! Majd úgyis meglátják ha házasodom minek kell ezt megerdeklodni!? Főleg úgy hogy esetleg nem volt még eljegyzés sem? Tehát kvázi a nő nem is nagyon számít alapvetően a közeljövőben ilyenre.


Ez kb olyan idegesítő kérdés nekem mint a gyerek kérdés.


Jah és hozzá tenném hogy mindketten akarunk házasságot és gyerekeket is, és egymással értelemszerűen.


Tehát nem azért viccelem el mert nem akarok és ki akarok bújni alóla. Ez a férfi sem biztos hogy azért viccelődött mert esze ágában sincs elvenni a nőt. Kicsit gondolkodjatok már.


26N

2020. aug. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
En értem ezeket az érveket, de jelzem, hogy bármennyire is kellemetlen helyzetbe hoztak ezelőtt az ő rokonai, én mindig magunkat védve reagáltam, nem csak magamat, pedig nekem minden okom és lehetőségem megvan a haligatasra, mivel vannak még terveim, mielőtt végleg lekötöm magamat. A lényeg, hogy én soha nem tagadnam meg nyilvánosan, bár most már nem olyan biztos ez. Nem szívesen állok mellette, mert már nem vagyok büszke, hogy ő a párom.
2020. aug. 25. 09:16
 29/29 anonim ***** válasza:
86%

Szóval kb úgy néz ki a végén,hogy itt rizsáztunk neked arról,hogy mire számíthat,és mi hogy gondoljuk,hogy éltük ezt meg,megpróbálva több szemszögből is értésedre adni.

Erre a végén kijelented hogy nem szívesen állsz mellette,és nem vagy büszke rá.

Köszi,hogy feleslegesen raboltad az időnket,és hülyének néztél mindenkit,mert te már előre legyártott állásponttal jöttél!

Jót szórakoztál remélem!!

2020. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!