Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számítsak páromról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak páromról, ha a rokonság előtt arra kérdésre, hogy mi mikor esküszunk, következetesen cinikus választ ad?

Figyelt kérdés
Cinikus alatt azt értem, hogy "na persze...", vagy csak kinevet. Nem tartom illendonek az ilyen kérdéseket, de a testvérem esküvőjén volt, adott volt a téma, plusz elkaptam a csokrot, mire csak jajjgatott, meg kigunyolt. 9 honapja vagyunk együtt. Nem gondolom, hogy most el kellene jegyeznie, de nem értem, hogy kitérő válasz helyett miért engem éget be...😔 Most költözünk össze, szóval azt hittem, hogy komoly a dolog...
2020. aug. 24. 18:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
29%
Ez a fazon téged elvenni nem fog. Ha akarna akkor meg sem mukkant volna hanem fülig vörösödött volna.
2020. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Itt most tényleg mindenki fogyatékos, vagy csak rosszindulat nepbetegseg?


Hol írtam olyat, hogy el kellene vennie???


Leirtam a szituációt, ami történt, leirtam, hogy én sem gondolkm idoszerunek a házasságot, de ha már beszéltünk róla, hogy egyszer szeretnénk ezt közösen, akkor miért kellett ilyen hülyén reagálnia? Miért az én karomra reagált cinizmussal? Ez volt a kérdés. Amúgy én nem hiszek az ilyen nagy felhajtasnak, fontosabb, hogy igazi legyen.

2020. aug. 24. 20:17
 13/29 anonim ***** válasza:
44%

"Ja és kettőnk közül nem nekem sürgősebb, hanem neki, ha még fel is akarja nevelni a gyerekeit..."

Szóval jóval idősebb. Akkor meg miért izgatod magad? És besértődtél a nyilvános válaszán?

2020. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem be. Megkerdezte, hogy hogy éreztem magamat az esküvőn, mondtam, hogy szégyelltem magamat, mert azt hittem, hogy már vagyink olyan szinten, hogy büszkén felvallaljuk egymást és a rokonok hülye megjegyzesei ne forditsanak egymás ellen.


Bevallom, hogy nekem a házasság nem olyan nagy dolog, nekem az hogy osszekoltozunk és elkezdtuk atbeszelni a strategiat a közös ház vasarlasara, a gyerekvallalasra sokkal nagyobb mérföldkő, a házasság csak egy plusz, ünneplés, amit én szűkre szeretnék szabni, semmi felhajtást.

De így... Mondtam neki, hogy nem kell se eljegyzés, se lanykeres, meg semmi. Nekem így kínos lenne. Majd ha eljutunk a gyetekig, akkor előtte bemegyunk az anyakönyvezetohoz alairni és ennyi. Ha egyáltalán kihuzzuk még ezek után együtt...

2020. aug. 24. 20:56
 15/29 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezz rá hogy mik a tervei veled kapcsolatban.Hány évesek vagytok?
2020. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Rakerdeztem. Azt mondta, hogy velem képzeli el a jövőt.


27 és 39 evesek vagyunk. Nyilván ő az idősebb.

2020. aug. 24. 20:58
 17/29 anonim ***** válasza:
52%

“Nem sértődtem be.”

De így... nem kell ez se, az se, meg semmi se, ami esküvő.


Milyen az, amikor besértődsz?

2020. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
97%
Azt hittem huszonévesek vagytok, kb a közepén mindketten... Így reagál 39 éves létére? Nem jó jel.
2020. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Én nem futok olyan szekér után ami nem vesz fel.


És nem akarom megjatszani magamat később sem. Ez már el van cs*szve, nem tudnék már őszintén örülni. Azon járna az eszem, hofy ő ezt csak muszájbol akarja.

2020. aug. 24. 21:08
 20/29 anonim ***** válasza:
83%
Úgy tűnik a válaszaidból, nem sok érzelmi szállal kötődsz ehhez a 39 éveshez.
2020. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!