Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy ez nem jó?

Figyelt kérdés
Férjem nem engedi be a fürdőbe a fiamat, ha fürdök, mert meglàt, és már 11 éves lesz és ez nem egészséges. De az szerinte tök normális, hogy este, tv nézés közben a gyerek háta mögött fogdossa a mellem, nyúkál a lábam közé. Mikor szóvá teszem, hogy ne, akkor én vagyok a minden hülye, úgyse néz hátra a gyerek. De ez nekem kellemetlen.
2020. aug. 25. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A férjed egy barom, aki azt hiszi hogy a tested az ő tulajdona.
2020. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

1 szobas a lakàs?

Siman csak szeparàlni kène a légyottokat.

2020. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem egy szobás a lakás és nem a gyerek előtt csináljuk. De mostanában állandóan ezt csinálja a férjem.
2020. aug. 25. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Egy pofon es kesz.
2020. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Egyikőtök sincs toppon. A férjednek egy részben igaza van, más részben úgy fognám meg a kezét, ha a gyerek előtt szórakozni, hogy megtanulná mit illik egy gyerek előtt mit nem. Mert az is más ha kettesben vagytok, és az is más ha a gyerek szemtanúja ilyennek.Már azt sem értem, hogy egyáltalán hogy meri megtenni a gyereke előtt-még ha fiú is, akkor is. Primitív. Neked lett volna feladatod, hogy ne legyen az, ha már együtt éltek.
2020. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
98%

Kérdezz rá, hogy neki ebben mi az izgató? Az, hogy a gyerek hátrafordultat? (11 évesen nem hülye, pontosan tudja, mit műveltek, akkor is hallja, ahogy erről vitáztok.) Vagy azt élvezi, hogy neked nem jó?

Legközelebb ülj a gyerek mellé, és nézd vele a filmet, vagy te addig csinálj mást. Hátha leesik neki, hogy mindenáron igyekszel elkerülni a szituációt.

2020. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!