Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit sportoltok hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit sportoltok hogy jó alakotok legyen?

Figyelt kérdés
mennyire volt nehéz belátni hogy bizony van néhány kg plussz. Mennyire piszkált előtte a párod?
2020. aug. 25. 11:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Sokat kirándulok erdőben hegyekben, és nem zabálok 2 pofára. És nincs felesleg rajtam.
2020. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Semennyire nem piszkált az uram,neki vékonyan és kövéren is nagyon megfelelek és nem sportolok:D Nem úgy mint egyesek, akik kizárólag magukkal foglalkoznak, és még sem tekintik nőnek őket, max. a pár alkalmas szeretőjük:D
2020. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Napi 1 felülés reggelente. De az mindig.
2020. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Futok a gyerek után 24/7 :D Amúgy meg nem zabálok össze-vissza. A férjem sosem piszkált, bár nem is nagyon volt rá oka, még mikor kicsit jobban el is engedtem magam (gyerek előtt, meglepő módon), akkor sem voltam egy formátlan amőba.
2020. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem sportolok,jó alakom van így is. Vegyesen egészséges és szemét kajákat is eszek. Tervben van,hogy heti 2x eljárjak valamit mozogni,de csakis egszéség szempontból. Soha nem piszkáltak az alakom miatt,sőt kiemelkedően jó az alakom.
2020. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
kick-box
2020. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Futás, crossfit. Néha úszás, spinning, TRX. Emellett aktív életmódot élek, pl. ahová lehet gyalog megyek, szeretem az aktív kikapcsolódás minden formáját.


Nem voltam korábban sem kövér, nem emiatt kezdtem sportolni, hanem elsősorban az ülőmunka kompenzálására. Aztán nagyon megszerettem és a hobbimmá vált.


33N

2020. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap mindenhová gyalog járok, hétvégente sokat túrázom, főleg hegyekben, nem zabálok. Nem vagyok egy sportember alkat, csak a túrázást és az úszást élvezem, de különösebb edzés nélkül sincs rajtam felesleg. Harmincas vagyok és ugyanaz a méret vagyok, mint amikor érettségiztem.

Volt egy időszak egy komolyabb baleset után, amikor elég sokat híztam, de amint újra tudtam mozogni, egy éven belül lement és azóta is tartom. Akkor se piszkált a férjem és most se piszkál, sose szólt be a súlyommal kapcsolatban. Mondjuk szép is lenne, bár még mindig nem nevezhető kövérnek, de ő majdnem 20 kilót hízott, amióta együtt vagyunk :D

2020. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
99%
Futok. Kardió és interval edzést is végzek ilyen módon. Nem piszkált, mert neki is pont annyi feleslege volt, mint nekem.
2020. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szólt érte a párom. Még van rajtam 5 kiló, minden nap tornázok, heti 2-3 szor futok
2020. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!