Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit sportoltok hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit sportoltok hogy jó alakotok legyen?

Figyelt kérdés
mennyire volt nehéz belátni hogy bizony van néhány kg plussz. Mennyire piszkált előtte a párod?
2020. aug. 25. 11:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Soha nem piszkált. Sőt, mikor lefogytam, teljesen meghökkent, hogy eltűnt az a minimális hasam is, amit esténként örömmel markolászott. Nem voltam soha elhízva egyébként, normál testalkatom volt. Se nem igazán vékony, se nem telt.

4 éve kezdtem sportolni, puszta kedvtelésből. Sok mindent kipróbáltam, a rúdfitnessz maradt végül tartósan. Messze nem olyan kis cuki csajos, mint sokan hiszik, nagyon erős izomzat kell hozzá haladó szinten, főleg felsőtest, és core izomzat. Fogyni nem ettől fogytam, hanem hogy fél éve változtattam a táplálkozásomon. Azt is inkább unalomból, meg kíváncsiságból, és hopp, lapos, lassan már kockás has, tónusos váll, és hát az edzés miatt az átlaghoz képest izmosabb kar, hát. Kifejezetten vékony még így sem vagyok, vagy legalábbis nem érzem magam annak, sokkal inkább atletikus az alkatom a fejlett izmaim miatt. Meg amiatt, hogy alacsony vagyok, így mások az arányaim, mintha 170 centi lennék, hasonló izomzattal.

Korábban volt, hogy felszedtem 10 kg-ot, az még jóval párom előtt volt. Akkor egyik jó barátom tette szóvá a dolgot. Egy napig picit megsértve éreztem magam, aztán inkább magamra lettem dühös, amiért hagytam idáig fajulni a dolgokat. Akkor is lement a plusz kg fél év alatt, pusztán némi étrend helyre rakással (akkoriban nem volt időm edzeni a 12-16 órás műszakok miatt, viszont a kajára nem volt nagy kihívás jobban odafigyelni). Szerencsére nekem hamar reagál a szervezetem, ha fogyni akarok.

Ha te szeretnél fogyni, azt javaslom, a kaján változtass első körben, ha az megvan, és tartod, akkor keress olyan sportot, amit élvezel, hogy ne csak vékony, hanem formás is legyél. Azon pedig nem kell sokáig fennakadni, ha valaki szóvá teszi. Mérlegeld, hogy jogos-e, és hogy van-e időd, energiád, motivációd változtatnivagy jól érzed magad a bőrödben. Ha a változás felé hajlasz, akkor a párod sokat tud segíteni, akár bevásárlásban, akár a főzésben, akár közös edzéssel, bármiben, bármivel. Én nem kértem ilyesmire páromat, mert saját random agymenés volt, mégis csatlakozott egy idő után, mert kényelmetlen lett neki, hogy én egyre formásabb vagyok, ő meg olyan maradt, amilyen (amivel nekem semmi gondom nem volt, messze jobb alakja van, mint a legtöbb korabeli férfinak szerintem).

2020. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Az én bnőmnek már eü.i tünetei vannak plussz már orvos is szólt neki.


Baj hogy munka után este későn eszik amin mondtam próbáljon váltani hogy 5-körül egyen

2020. aug. 28. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!