Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit sportoltok hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit sportoltok hogy jó alakotok legyen?

Figyelt kérdés
mennyire volt nehéz belátni hogy bizony van néhány kg plussz. Mennyire piszkált előtte a párod?
2020. aug. 25. 11:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én hetente 4-5x járok spinracing edzésre, kétszer súlyzós edzésre és hétvégén a szabadban szoktam biciklizni. Ezt leszámítva is mindenhová gyalog, vagy biciklivel járok. Egészségesen étkezem. Viszont nincsen jó alakom és inkább csak tartom a súlyomat (de legalább nem hízok hála az égnek), mert pajzsmirigy alulműködésem, PCOSem és inzulinrezisztenciám is van és ezeket még mindig nem sikerült megfelelően kezelni. Legalább nem vagyok löttyedt, de már kezdem elengedni, hogy valaha jó alakom legyen... A páromat nem zavarja, nem piszkál és semmi ilyesmi, hiszen eleve így is ismert meg. Inkább csak engem zavar és én nem tudom elfogadni.
2020. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

10 éves koromtól 9 évet vívtam ez megalapozta az izmaimat, hetente úszok, minden nap futok, otthon erősíteni szoktam és az ugrálókötelezés nagyon jól égeti a zsírt

Nincs rajtam felesleg

2020. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Mint a 7-es: Crossfit, futás. Emellett sokat gyaloglok és nem zabálok mindent össze. Szeretem, hogy jó a kondim és jó egészségnek örvendek.

31N

2020. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor volt épp párom, akkor neki a pluszkilókkal is bejöttem (és tényleg lehetett érezni, nemcsak mondta). Én az egészségem miatt kezdtem fogyni, és amit rendszeresen csinálok, az személyi edzővel való edzés. Covid előtt heti-kétheti egyszer eljártam cardiózni, egy órát alkalmanként... meg itthon táncikálok, néha ugrókötelezem. Meg ami nem mozgás, kalóriát számolok.
2020. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Sulyzos edzes, joga, bringa.


15 eve nyomom, pasitol fuggetlenul.


40N

2020. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyaloglás, otthoni torna, néha erdőjárás. + kajára odafigyelés.
2020. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Gyaloglás+lovaglás+futás+néha ugráló kötelezés.

Bármit ehetek ezek mellett,ha nem sportolnék,akkor sem híznék el. (Kevés időt tölt el bennem az étel.)

2020. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
aerob edzés, súlyzózás, fit box. Így sem vagyok nádszál karcsú, egyszerűen alkatilag nem vagyok ilyen. De kövér sem vagyok.
2020. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Súlyzós edzés kombinálva szopással. Amikor egy gyakorlatnak vége, hogy a következőig is félig aktív legyek szopok. Így felállítottam az egy gyakorlat egy szopás, egy gyakorlat, egy szopás módszeremet, ami működik.
2020. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés hetente 3x 4x évek óta, párom nem szól be mert nincs is mire, feszes vagyok, van rajtam izom, nem vagyok plötyi.
2020. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!