Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem szeret,erre van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem szeret,erre van megoldás?L

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt és nem tudom eldönteni,hogy ő ilyen alapvetően így mutatja ki a szeretetét tehát kb sehogy,vagy nem szeret engem. De ha nem szeret akkor miért van velem?

Például magától szinte soha nem csókol meg,nem ölel meg,nem bújik hozzám,nem mond kedves szavakat,nem lep meg semmivel. Még mielőtt járni kezdtünk kb csillagos eget is lehozta értem,mióta vele vagyok úgy érzem semmit nem tesz értem. Többször is mondtam neki,hogy olyan mintha nem szeretne,(mondta már ki korábban amúgy hogy szeret engem).Mindig megígéri,hogy igyekezni fog de tulajdonképpen semmi nem történik vagy maxmimum 1-2 napig többet simogat.

Találkozással is úgy van,hogy ahogy puffan,ha pont nincs semmi dolga akkor ok,de ha más van bármi is akkor inkább ne találkozzunk semmit nem szervez át miattam.

Én mindig mentem át hozzá,írok neki reggel-este 1x, bújok ezerrel,próbálok kedveskeni...de mióta ezeket reaizáltam,hogy tőle nem kapok szinte semmit én is visszavettem. Néha úgy érzem mintha csak egy haverom mellett sétálnék...egyre rosszabb úgy érzem kiöli ezáltal belőlem az érzelmeket,hogy ő nem mutat semmit. Csak így tényleg nem értem miért van velem?Mit akar tőlem? Mikor kérdeztem erről azt mondja,hülyeséget beszélek,meg hogy én adjak bele továbbra is mindent,mert neki ebben fejlődnie kell...

Ilyen esetben mit lehet tenni ? Tényleg fáj az is,hogy nem tudom csak velem ilyen másokkal jobb volt? Talán ha tudnám ő ilyn könnyebben elfogadnám...Néha azon gonodlokozok lehet ha megmondanám inkább legyen vége őt nem is zavarná,azt mondaná ok...a legszörnyűbb,hogy azt kezdem amgamon is észrevenni,hogy hm ha nem jön 3-4 napig ez van nem érdekel..fájdalmas végignézni hogy öli ki a szeretetet ezzel a viselkedéssel az egész kapcsoaltunkból...fel nem foghatom mire jó ez...pedig komolyan úgy éreztem ő lesz az igazi,mindenben jó lenne,ha érezném,hogy szeret...vagy lehet ezt is csak beképzelem...

Valami tanács így olvasva? köszi!


2020. aug. 26. 10:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem szeret téged. El van -mert nincs más-de ha lesz, akkor lépni fog.
2020. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

háát...


fél év után már ilyen lesz**arom stílus kb....már fél év után, nem 3 vagy 5 év múlva... ez túl korai.


Szóval te egy használati eszköz vagy.


Fűt fát megígér időnként ,akkor te kicsit csendben maradsz majd vársz, neki kis nyugi van...aztán mintha mi sem történt volna.


Jó ez neked? Még az elején vagy , nem vagy benne annyira mélyen ebben, kicsit könnyebben túlléphetsz rajta.

2020. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ja csak nehéz,hogy az elején még annyira mondta,hogy komoly kapcsolatot akar stb,családot,szerelmes belém durván...Aztán meg sehol semmi ... vagyis ok visza csalához,barátokhoz,felhív mindennap 1x ,de így ennyi. Semmi érzelem,semmi nincs. Komolyan nekem ez baromi megterhelő érzelmileg,hogy van egy barátom aki ilyen mintha nem is szeretne igazán. Szinte azt érzem,hogy direkt ilyen velem ,de nekem nincs kedvem,energiám toávbb harcolni érte. Most azon a szinten vagyok napok óta,hogy nem érdekel akkor én is ilyen alacsony energián leszek...csak tudom ez a semmibe vezet ... iylenekt is szokott mondani legyek önzetlen,elfogadó mert azaz igazi szeretet úgy szeressem ilyen agymosott hülyeségeket mert olvasta 1-2 könyvben hogy így kell,de az a baj hogy ő annyira ilyen hogy az nekem túl sivár már,hogy oh jól van az minden jól van úgy ahogy,nem kell semmi elvárás,semmi,mindenki azt csinál amit akar,mert ez az igazi.Ah kb sírok ahogy ezeket írom..
2020. aug. 26. 11:13
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, még időben vagy az elején.


Nem költöztetek össze ilyen probléma nincs

nem lettél terhes sem

nem volt még szó a nagy jövőről


minél előbb hagyod a francba annál jobb. Attól meg ne parázz mint oly sokan , hogy úr isteeeeeeeeen egyedül fogok maradniii végeeeeeem vaaan....jézusoom bassssszkiii.

2020. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló voltam. Ilyen voltam a házasságomban. Aztán elváltunk és rájöttem, hogy nem is ilyen vagyok, csak igazából nem szerettem.
2020. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5, miért mással élsz azóta és vele nagyon romantikus vagy? Vagy inkább csak átértékelted a dolgot és azért is más lettél más oldalán?


A barátom mondott olyat,hogy hát ő alapból ilyen,meg mással is ilyen volt,még az anyjával is ilyen. Nagyon fitalon volt másabb,de hogy összetörték a szívét ő azóta ilyen...De érdekes mikor udvarolt akkor mint a filmekben úgy viselkedett velem.Megkapott és azóta ilyen.. Ezért nem értem ... mindig modnja várjak türelemmel,de már fél éve várok türelemmel...


De ez is milyen én szeretem őt tényleg és én szakítsak vele? Miért nem ő szakít aki látja,hogy képtelen több energiát bele adni?

2020. aug. 26. 11:31
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
"Fejlődnie kell." Fél év alatt bőven tudott volna fejlődni, ha arról van szó, de mégsem változott semmi. Ez simán érdektelenség. Azt nem tudom, mit keres akkor melletted. Nem lenne jobb elengedned? Hiába szereted, ha nem kapsz semmilyen visszajelzést...
2020. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szakít mert neki k**úrvára kényelmes.
2020. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen mással élek és egészen másként viselkedek. Korábban elhittem, hogy olyan vagyok, ezért nem is akartam szakítani.
2020. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az udvarlás volt a beetetés, hogy legyen valaki mellette, mert a semminél az is több.
2020. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!