Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy valójában mit érez?

Figyelt kérdés

Átlagos lány vagyok, külsőleg és belsőleg is, és nincsenek nagy igényeim.

A barátomnak pedig előttem kis termetű, vékony, cica lányok voltak az életében honnan tudhatom, hogy én tényleg be jövők neki?

Vannak erre utaló jelek, hogy én csak át menet vagyok-e egy újabb kapcsolat előtt vagy ez majd kiderül? Féltem a szívemet azaz igazság.



#külső,őszínteség, szív, szeretet
2020. aug. 26. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elzárkózol előle, akkor ezt előbb utóbb megérzi és emiatt fog elhagyni.

Túl van már az exén vagy sokat mesél még róla?

Ne aggódj, ha jár veled, akkor tetszel neki.

Az én párom gyönyörű, sportos, én enyhén telt vagyok (6-7 kiló plusz van rajtam), kerek egy kicsit mindenhol és a párom imádja az idomaimat, a franc se érti, de én csak örülök neki.

Ne úgy állj neki, hogy össze fogják törni a szíved, mert akkor nem éled meg az igazi magasságokat se.

2020. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak akkor beszél róla, ha valamiről eszébe jút, amiről azt állítja normális mert sok évig voltak együtt. De nekem fáj, ha beszél róla jobban örülnék ha nem tenné mert azt érezném tisztel annyival hogy ebben nem őszinte mert nem akar meg bántani engem.


És adtól hogy velem van, lehetek akár bú felejtő is, mert elöttem minden nője cicababa volt, és nem egy szürke átlag mint én.


És sajnos nem tudom miből szűrjem le, hogy engem szeretne és igazán szeretne-e engem.

2020. aug. 26. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha a kiscicák után szeretne egy nyugodt, megbízató lányt? Téged választott, nem egy olyat, akit lépten nyomon ostoroznak ajánlatokkal. Fogadd el.
2020. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez is igaz, engem a kutya se akarna felszedni mert senki se vesz észre sose.
2020. aug. 26. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
A feléd való megnyilvánulásaiból, reakcióiból következtethetsz arra, hogy mit érez irántad. Persze, az is lehet, hogy jól megjátssza a szerepét, Te pedig beveszed a dumát. Hát, ez így van a párkereséskor. Van győzelem, de lehet bukás is. Ha az utóbbi lép elő, ne búsulj, mert férfi egy tucat.
2020. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek az emberek meddig bírnak színészkedni?
2020. aug. 26. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:

A közmondás szerint: "A hazug embert hamarább utol lehet érni, mint a sánta kutyát."

Van, aki életen át képes álcázni magát, van aki egyhamar színt vall. Nincs rá recept.

2020. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!