Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom öngyilko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom öngyilkossággal fenyeget?

Figyelt kérdés
Majdnem minden veszekedésünk közben felmerül burkoltan az, hogy ő öngyilkosságot fog elkövetni.Ezt így nem írja, mondja de ahogy kifejezi magát ezt mondja el vele.Nem tudom mit tehetnék.Nem jó a kapcsolatunk, nem feltétlen a szakítás a megoldás de egyszerűen nem változat a gondokon, én hiába teszem nem felel meg semmi.Ha szoba jön a szétköltözés akkor jön a szokásos burkolt mondatok.Már nem bírom.Mit tennétek?
2020. aug. 27. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan!


Dobj oda neki 2000 forintot, és mond meg, hogy a költözés után, vegyen belőle kötelet magának!

2020. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulnod erős nemet mondani az érzelmi zsarolásra. Csak azért csinálja, mert hat rád, ha félvállról vennéd vagy a képébe mondanád, hogy hajrá, akkor egyből befogná a pofáját.

NEM a te felelősséged akkor se, ha megteszi, viszont nem fogja. Nekem is volt ilyen exem, a végén már annyira meggyűlöltem ezek miatt, hogy megmondtam neki, hogy szívesen küldök neki egy pár méter kötelet, mert ennél már az is jobb.. Na ott abbahagyta drámai módon, de érdekes módon azóta is él, csak már nem engem terrorizál, hanem mást.

2020. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Elhagynám. Ami nem megy, azt nem erőltetjük. Ahhoz meg semmi közöm, hogy ő mit csinál az egészségével.
2020. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha önveszélyesnek ítélek meg, akkor pszichiátriára viszik.


Ha komolyan gondolja, akkor segítenek ott rajta, ha meg nem gondolta komolyan, és mégis bezárják... Nos, akkor legközelebb elgondolkozik rajta, hogy vicceljen-e ilyenekkel.

2020. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, figyelemfelhívás az egész.

Aki meg akarja tenni, nem fenyegetőzik vele, hanem meg is teszi. Ez csak egy üres fenyegetés, amivel lelki terrorban akar tartani és ez addig működik ameddig foglalkozol vele.

2020. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
99,9999%-ban csak hiszti az egész. Az ilyen ember nem meri ezt megtenni... Vigyél neki kötelet és költözz el.
2020. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba. Költözz el, és zárd le a kapcsolatot vele. tudos mi az, hogy LEZÁRNI? Mert sokan nem. Sokan meg akarják tartani a másikat barátnak. Ez azt az illúziót keltheti a másikban (olyanban aki ragaszkodik), hogy van még esély! Nem szabad ilyet! Ha kinyitottad az ajtót, ne állj meg! Lépj ki rajta és csukd be!

Azaz fogd magad, költözz el és szüntess meg minden kommunikációt vele. Facebook tiltás, Telefonszám tiltás, minden közös pont elvágása.

Ha még beszélsz vele a szakítás után állandóan ezzel fog terrorizálni téged, hogy öngyilkos lesz - ezzel bűntudatot generálva benned. Sosem lenne az. Az ilyen manipulatív emberek SOHA nem dobnák el az életüket maguktól, attól sokkal fontosabban Önmaguk számára! Többre értékeli, többre tartja magát attól, hogy megtegye! Ő nem veszít! Semmit! A saját életét főként sem. Téged sem akar! Ha porban kúszva is, de nem veszíthet. Nem miattad! Áh! Őmiatta. Nem Te vagy a fontos a számára - azt felejtsd is el! Ő a fontos! Te csak egy eszköz vagy! Nem lehetsz másé .... az meg, hogy boldog is legyél más mellett .... há ne b@$$za má' meg a qrvaélet!!!!!!!

Nyugodtan lépj le!

2020. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak èrzelmi zsarolás. Ott kell hagyni ès kèsz.
2020. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tolj az orra alá egy végrendelkezési nyilatkozatot s lessed a reakcióját;)
2020. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
De ugye ha megöli magát, akkor sírig visz téged a bűntudat.
2020. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!