Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a tiszteletlenség jele?

Figyelt kérdés

Vagy mire utal?

A szitu, eljöttünk nyaralni tegnap, bepakoltam, kipakoltam, mondtam neki, hová gyűjtjük a szennyest. Erre fogja az alsónadrágját és behajítja egy másik szekrény aljába. Mondom, a másik szekrényben van a szatyor, ahol gyűjtjük.

Erre a válasz: aha. És ennyi. Ott hagyta, és lesz.rta amit mondtam.

Ez mégis mi??


2020. aug. 27. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Rossz idomítás. Ha még az aelején vagytok, akko türelmes munkával javítható, de ha már régi kapcsolat, akkor ez már így gyepesedett be.
2020. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Semmi, pakolj külön szekrénybe ő meg szarjon bele az övébe.
2020. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyaralni vagytok. Lazulni, pihenni, szórakozni akar. És is letojnám a retkes szatyrod, de tényleg.
2020. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Ez bunkóság a részéről.

Ha friss az ismeretség, ha régi - ilyen marad. A házasélet, vagy akárcsak összeköltözés - nem népnevelde!

Vagy eltűröd és(alkalmazkodsz, vagy... (van másik verzió is).

2020. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem suttyó seggfej, de te sokkal szebben fogalmaztad meg.
2020. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha rögtön a magyarázat után hajította oda akkor süketség, ha min. fél órával később akkor demencia. Hány éves a párod?
2020. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha elfelejti, nem baj.

De szóltam, hogy a másikban van a szatyor. Erre egy aha, és az, hogy ott hagyta, nyilvánvalóan azt jelzi, lesz@rja,amit mondok.

Ez a szomorú. :(

2020. aug. 28. 09:22
 8/10 A kérdező kommentje:
37 éves, bár egy 25 évestől is furcsállnám.
2020. aug. 28. 09:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Leültünk és elmondtam neki, nem gyerek már, hogy ne találja meg a szennyest. De nagyobb baj, ha nem tisztel, mert úgy nem leszek vele. Felhívtam rá a figyelmét, hogy bármelyik percben léphetek, mert van hova mennem. Nem voltam durva, csak egyértelmű. Meglátjuk, sikerült-e megérteni.
2020. aug. 28. 10:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyesen jártál el.
2020. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!