Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyástól való félelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyástól való félelem?

Figyelt kérdés

Lehet valamit ez ellen tenni? Minden kapcsolatomban féltem hogy engem úgyis elhagynak... Mindig rettegtem ettől,nem tudom miért. Ha új kapcsolatot kezdek már az elején félek hogy úgysem vagyok elég jó,vagy biztos talál valaki jobbat stb. Egyszerűen úgy érzem hogy nem marad senki mellettem. Egy idő után mindenki itthagy,és szerintem pont azért mert ezzel a gondolkodásmódommal bevonzom ezt. Tudok ez ellen valamit tenni? Mert bármit próbáltam,ez az érzés mindig bennem van. Nem tudok “nem félni” attól hogy elhagynak. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

21/F



2020. aug. 28. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Mert nem szeretsz egyedül lenni? Muszáj valaki melléd?

Lehet nem éppen kielégítő válasz de ha zavar, hogy elhagyhatnak akkor ne foglakkoz velük. Keresd a saját boldogságodat.

Olyan nem lesz, hogy 100%-ban biztos kitart melletted. Mindig lesz ha csak kevés is de esély rá, hogy elhagynak.

Próbálj úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy te megpróbálod és halad a dolog ahogy halad de ha elhagynak akkor nincs semmi probléma az élet megy tovább.


Ha tényleg ennyire rettegsz tőle akkor én azt javasolnám, hogy foglald el magad, keres életcélokat amiket egyedül megtudsz valósítani és foglalkozz azok elérésével. Az emberekkel mindig csak baj van többnyire. :)

2020. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nincs minden rendben a szüleid körül. Egy jó pszichológussal ki tudod gyomlálni.
2020. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért kéne mindenáron valaki melléd?

Éld a magad életed!

Törekedj arra hogy soha ne légy kiszolgáltatott!

Ha jön valaki az életedbe ne kerges állmokat rögtön a mindörökkéröl

Adj időt hogy alakuljon

Tudod minden zsáknak megvan a maga foltja!

2022. aug. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!