Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esett nagyon rosszul? Vagy csak túl reagálom?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören

Párom el ment dolgozni ma, már tegnap mondta hogy lehet nem lesz netje és nem tudunk beszélni. (Utána vett) Szokott jelezni ha beért most az se volt, nem kerítettem neki nagy feneket mért úgy voltam vele lehet nem jó a net neki, persze egy idő után aggódni kezdtem. Azt tudni kell a páromról hogy határon túli és győrbe jár át dolgozni... És tegnap kaptuk a hirt a határzárásról... Én egyből össze törtem sírtam egész nap hogy megint lehet nem fogom látni, írtam neki is hogy nagyon mély ponton vagyok és csak arra vágyok hogy megöleljen. Persze nem írt egész nap (Mert ugye nem volt neki net)

Este hazáért (hozzájuk) én akkor már 10 perce lestem az ablakból a kocsit hogy remélem nincs baja mert egész nap nem jelzett...

Mikor láttam megállni az autót nagyon megörültem futottam le hogy megöleljem, nem azt kaptam amire számitottam... egyből elment mellettem ledobta a táskát és elkezdte mondani hogy szar napja volt,fáj a feje,fáj a lába. Én mentem utána hogy mit segítsek hogy tudok? Mondta keressek fájdalomcsillapítót , mentem keresni de mivel szlovákul van írva nem tudtam mi az, persze nem találtam... utána morgott velem hogy hagyjam abba akkor a keresését. Próbáltam vele beszélgetni, azért is lecseszett hogy neki most válaszolni sincs hangulata meg beszélni sincs...utána bement a szobába, mondtam neki a határzárat hogy lehet megint lesz erre csak annyit mondott hogy hát jöjjön csak nem érdekli :( nagyon rosszul esett mert én e miatt sírtam egész nap hogy lehet nem látom megint sokáig és mennyire fog hiányozni.

Még tudom érteni hogy rossz napja volt de utána még meg is nézte miket írtam neki a nap folyamán és semmi... Még annyit se kérdezett hogy jól vagyok e? Persze ezek után elkezdtem megint sírni, erre annyit mondott hogy ne szipogjak már vagy menjek a másik szobába szipogni.

Én megértem hogy melóból jött és fáradt volt ezért akartam segíteni neki ahogy tudtam de ez nagyon is rosszul esett.



2020. aug. 29. 10:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9 es én kérdeztem tőle többszőr is már mikor beért az ajtón
2020. aug. 29. 12:45
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

Én nem értrm a határzáras problémát csak? Melósok mehetnek továbbra is, majd a munkáltató ad igazolást.

Amúgy meg fogadd el, hogy sz.ar napja volt. Ilyenkor hagyni kell a másikat egy órára magának, azt majd jön, ha kicsit lepörögte magát.

Egész nap otthon ülsz és ráérsz ilyenen pörögni, az a bajod

31N

2020. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez olyan fura. Megdöbbenve olvasom a sok válaszolót, aki a férfit védi.

Megértem én, hogy rossz napja volt, de basszus így kell hozzászólni a férfinek a nőhöz, akit elvileg szeret?

Az én férjem is sokszor rosszkedvűen, stresszesen ér haza, de ha így szólna hozzám, gyakran ilyen viselkedést mutatna meló után,

el is válnék rövidesen.

De ha csak egyszer reagált így, akkor nem kell megijedned. De majd ha jókedvében lesz, én egyszer kedvesen felhoznám a helyedben ezt a dolgot. Elmondanám, hogy szeretném, ha nem így reagálná le az ilyen szitut. Ha sz@r napja volt, közölje, húzodjon el x időre.

2020. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te gyenge vagy o meg paraszt, bamm
2020. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Másnap már meg tudtuk beszélni mondta hogy sajnálja de szerinte túl reagáltam azér. És nem akart így viselkedni velem csak fáradt volt
2020. aug. 31. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!