Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem rajtam vezeti le a stresszt és a feszültséget?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, van egy 3,5 hetes gyerekünk.

Mindennap elmondja, hogy mennyire szeret engem, mennyire örül, hogy én szültem neki gyereket és én vagyok a lányának az anyja, és milyen büszke rám, hogy ilyen ügyesen helyt állok az anyaságban. Ez így van addig, ameddig neki nincs semmilyen problémája, de amint összeveszik az anyjával, vagy valami van a munkahelyén, stb., már azonnal én vagyok a rossz és próbál mindenben belém kötni, még abban is, amiben nem lehet. Pl: múltkor hazajött, és elkezdett velem kiabálni, hogy miért porosak a polcok és miért nem töröltem le őket. Hát kisbaba mellett nekem a portörlésre van energiám. Megmondtam neki, hogy ha ennyire zavarja az, hogy poros a szekrény, akkor adok rongyot és törölje le ő. Erre elkezdte mondani, hogy én semmit nem csinálok, és hogy annyi lett volna a dolgom, hogy azt megcsináljam. Se időm, se energiám, és bevallom: semmi kedvem most a háztartással bajlódni, és ha ennyire zavarja, akkor miért nem csinálja meg ő? És ha problémája van valamivel vagy valakivel, akkor azzal meg fog oldódni, ha velem kötekszik és lealáz? Nagyon sokszor átbeszéltük már ezt az elmúlt 4 hónapban, mindig ígérget, hogy oké, oké, máskor nem így lesz, aztán máskor is így jön haza. Azóta csinálja ezt, mióta itthon vagyok. Egyébként más probléma nincs a kapcsolatunkban, nyilván vannak kisebb-nagyobb viták, de tényleg csak ez a legrosszabb. És ez nekem se jó, és a picinek se jó, ha érzi rajtam, hogy feszült vagyok. És már az se normális, hogy már a lépteiből tudom, hogy most jó vagy rossz passzban van.


2020. aug. 31. 17:39
1 2
 11/11 anonim válasza:
Válj el, és ne félj.
2021. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!