Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki vagy most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy most mi van?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel nagyon régóta ismerjük egymást de sose beszéltünk egymással sokat de rengetegszer szemezik velem meg bámul pedig ott vannak körülöttem a százszor szebb lányok. És nekem nagyon bejön ez a srác. De ez a dolog már evek óta húzodik jo közbe én nekem volt egy ügyem egy másik fiúval de annak már vége teljesen. Meg ma is mondták az evnyitón a lányok hogy engem néz,biztos oda van értem. De akkor mért nem lép? Félénk lány vagyok. Szerintetek?

2020. szept. 1. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A fiú alighanem ugyanolyan bátortalan, mint Te!

Ha most Te nem lépsz feléje, akkor akad bátrabb leány és hoppon maradsz.

2020. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen jol beszél az előttem szoló .Picit bátoritsd, menj oda hozzá beszélgetni kérdezni és ezel oldhatod. a feszkót
2020. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Te is félénk vagy és ő is az lépj te felé óvatosan közelítsd meg és nem lerohanva add tudtára, hogy neked tetszik. Dicsérd meg, hogy most milyen jól néz ki, illik hozzá ez az illat amit használ. Mert ha te nem lépsz más megteszi és te lemaradsz.
2020. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!