Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy dilemma előtt állok lassan 2 hónapja, mert most bontakozott ki legjobban a dolog... Egy nagyon rossz párkapcsolatban éltem már 8 éve, aminek hála az égnek most lett vége... Viszont van egy kollégám akibe szerelmes vagyok. Másfél hónapja ő kezdeményezte a dolgokat, elmondta, hogy 1 éve kűzd az érzelmeivel és nagyon nagyon megkedvelt. Ő házasságban él de a felesége zsörtölődését alig bírja elviselni, szexuális életük egyáltalán nem volt az utóbbi években. Kollégám kezdeményezte nálam azt is, hogy megcsókolt és kimondta, hogy szerelmes belém. Egyik nap otthon a felesége ahogy hazaért elkezdte szapulni kollégámat aki erre kiborult és elmondta neki, hogy mit érez irántam és, hogy meg is csókolt. Utána úgy volt, hogy kollégámnak ki lesz adva az útja, de másnap a felesége visszasírta őt. Azóta eltelt egy hónap, visszafogtuk magunkat mindketten, de a felesége újra és újra felhánytorgatta azt ami köztünk történt mígnem egy pár napja megint kiadta az útját, hogy mihamarabb költözzön el onnan. Kollégám el is mondta ezt nekem még aznap és már tervezte, hogy akkor jönne is, megint megcsókolt és meghitt beszélgetéseket folytattunk.... De másnap a felesége megint mondta neki, hogy ne menjen, öntsenek tiszta vizet a pohárba, nagy a hitel a házon, egyedül nem tudna fizetni a felesége és van egy gyerekük. Kollégám ezután írt nekem, hogy megint sztornó, hogy együtt lehessünk, mert a gyermekét nem hagyná el, de nagyon szeret engem. Nem tudom, hogy mit tegyek, az állandó veszekedésekkel teli házasságból vajon ki fog tudni egyszer lépni? A feleségét nagyon nyomasztja, hogy egyáltalán létezem, bár azt elmondta kollégámnak, hogy biztos benne, hogy mi ketten jól kijönnénk egymással, és megtalálta a számára ideális partnert, meg hogy én biztosan a tenyeremen hordoznám.... Baromira fájnak a történtek, mert sosem szerettem még senkit annyira mint a kollégámat, és nagyon jól tudtam, hogy én nem tehetek felé lépéseket mert házas ember.... De időközben ugye ő lépett, amikor már azt hitte, hogy vége lehet a házasságának.... Meddig fog ez menni? Ideig óráig minden okénak tűnik köztük aztán 1-2 hét után megint megy náluk a féltékenykedés aztán hogy költözzön és ilyen hullámzó már a házasságuk....

2020. szept. 1. 02:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ilyen anyámasszonykatonája a pasi addig sok jóra ne számíts.

A szeretője még lehetsz 🤷‍♀️

2020. szept. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hellmano ***** válasza:
100%
Csak megdugni ne hagyd magad te kis buta! Ez a fickó soha nem fogja elhagyni miattad a feleségét, tipikusan irányított férfi a nő által, aki szeretne kalandozni egyet veled és ezért etet az az elhagyom és hasonló dumákkal. Közben nagyon jól tudja, hogy mindig visszafog menni az asszonyhoz...tipikus, ennek csak a buta nők dőlnek be, akik elhiszik, hogy majd miattuk elhagyja a gyerekét meg a feleségét blablabla
2020. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Én nem mondanék le róla, de addig amíg ilyen nem tehetsz semmit. Ne közeledj felé amíg ő nem dönt arról mi lesz veletek.
2020. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg végképp nem szánja el magát, addig semmit ne tegyél, a lábaid meg pláne ne nyisd szét, mert onnantól nekem lejtőn lefelé lesz.
2020. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha papíron is elvált akkor folytasd vele, addig ne!
2020. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha elfelejted, sok nehézségtől kíméled meg magad. Ha nem fog elválni szenvedsz. Ha el fog válni, kapsz egy legatyásodott, idegileg kikészült férfit, akinek ott lesz az életében az ex és a gyerek, te meg bűnbakként odaállítva, aki miatt elhagyta a feleségét.
2020. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha most a gyereke meg a lakáshitel miatt vissza-visszamegy a feleségéhez, ez a helyzet fennáll majd akkor is, ha hozzád költözik.

Ha Te nem tudnál neki lakást biztosítani, akkor lenne neki hová mennie (szülei, testvére...) aki befogadná legalább ideiglenesen?

Arra gondolok, hogy a felesége nem akarja-e őt valóban kidobni és hozzád a szép szavakkal csak azért menne, hogy legyen fedél a feje fölött? Ez is fennállhat ám...

2020. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozast, ettől még nem lesz valótlan amit írtam.
2020. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi nem fog dobbantani, te neked szar lesz, mert úgy fogod érezni, hogy a pasi mindig csúszik az időben vissza ezekkel a jaj költözök, de mégsem mézesmadzagokkal.


Minek vársz rá? Ha szeretne már rég ott hagyta volna az asszonyt, és havonta küldte volna a gyerektartást, és a kölcsönhöz a pénzt, mert ugye ketten vették fel a hitelt!


Hidd el ha igazán szeretne már elvált volna az asszonytól. Így a gyereknek lesz a legszarabb mert úgy nő fel, hogy gyűlölet veszi körül, és úgy fogja érezni, hogy hiba volt hogy megszületett.

2020. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Megírtam neki, hogy legyen itt a vége és dolgozni is csak akkor fogok vele ha muszáj.... Messengeren is tiltva lett.... Most gondolkodhat...
2020. szept. 1. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!