Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem vagyok sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem vagyok sikeres a barátomhoz képest, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Harmadéves egyetemista vagyok a közgázon, angolból szakmai felsőfokú, olaszból középfokú nyelvvizsgám van. Most próbálok az egyetem mellett gyakornokként elhelyezkedni pénzügyi területre, de sehonnan se kaptam választ.

A barátom évfolyamtársam, a nagyméretű családi vállalkozásukba segít be, nagyon jól megy nekik, illetve van egy jövedelmező hobbija, mindegyik az apukája révén. Eléggé elfoglalt, mert egy másik városban van a székhelyük, nekem kell hozzá alkalmazkodnom.

Úgy érzem önerőből, hátszél nélkül sosem fogok sikeres lenni. Most egy tanulmányi versennyel próbálkozom, hátha nyerek egy kis pénzt. Anyukám egyedül nevel, sajnos megéreztük anyagilag a járvány hatását, ezért is vagyok szorult helyzetben.

Mit tennétek a helyemben?

20L



2020. szept. 2. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

1.: A párkapcsolat nem verseny! Ha annak fogod fel, az baj.

2.: A kanid alá apuci rakott mindent, és apuci cégében arcoskodik.

3.: 20 évesen mit akarsz? Diploma nélkül?

4.: Segítek! [link]

2020. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Mit tennék? Ilyenek miatt nem gyötörném magam, mert totál felesleges. Tiszteletre méltó hogy egyetemre jársz, és az is hogy próbálkozol gyakornokként munkát találni. Tehát amiatt ne legyen rajtad nyomás, mert a barátod jelen pillanatban jobban keres.
2020. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
0%...itt nem érdemes segíteni senkinek.
2020. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Semmi gond nincs veled, jó úton haladsz egy sikeres élet felé. Arra azért figyelj hogy maradj önálló és ne függj nagyon a sráctól.
2020. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem èrtem, milyen sikert akarsz 20 èvesen? Teljesen jó úton vagy, nem kell izgulni, mert a jelenlegi helyzetben nem kapkodnak a gyakornokok után. El fog jönni majd a te időd.

Ne a barátod legyen mèrvadó, akinek minden a feneke alá van tève. A párkapcsolat amúgy sem verseny.

2020. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első 25-30 évben a legtöbb ember semmit nem tud felmutatni anyagilag, csak esetleg amihez a családja révén jutott hozzá. (Jó, aztán van aki 22 évesen fut be, van aki 30 évesen, van aki soha. Most ne ezen kötözködjetek.)


Most koncentrálj a tanulmányaidra, közben szerezz lassan gyakorlatot is a munkában, később dolgozz. Azt vágod, hogy még majd az életben 2x annyit kell dolgoznod, mint ahány éves most vagy? Tehát még lesz több, mint 40 éved kihozni magadból valamit. Nem vagy elkésve.

2020. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen én még csak a gimit fogom befejezni. :D Ne érezd magad kevesebbnek amiatt, hogy még nem sikerült elhelyezkedned. Ha a barátod nem olyan, hogy lenéz emiatt (reméljük), akkor meg főleg nem kell aggódnod. Úgy látom, a családi hátteretek is eléggé más, ez is hozzájárul a helyzethez, de erről sem tehet egyikőtök sem.
2020. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Suba subahoz, guba gubahoz.


Keress egy hozzad illo, csoro pasit.

2020. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Komolyan a papa kedvencét irigyled, aki fara alá toltak mindent??? :DDD


Én szánalmasnak vélem az ilyen kis kedvenceket s te még szereted is....

Hagyd el mihamarabb, mert ez úgy is így fog végződni s pláne, ha szemedre is veti hamarosan, hogy ő "micsoda befutó"...

2020. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Üdv, harmadéves villamosmérnök hallgató vagyok, és hasonlóan érzem magam.


Még br. 700-ért sem vettek fel egy legutolsó gyakornoknak... Pedig jogsim, vezetési gyakorlatom és nyelvvizsgám is van.


Ja, és párkapcsolatom sincs, sohasem kellettem senkinek. Ez van.


F

2020. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!