Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek később tudassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek később tudassam vele, hogy sikeres lettem?

Figyelt kérdés
Egyszer egy barátnőm azt mondta a szakításkor, hogy soha nem lesz belőlem semmi és soha nem fogok elérni semmit. Azóta beiratkoztam főiskolára, sikeresen lediplomáztam, a nyelvvizsgát is letettem és rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem mind az életben, mind pedig a munkákat illetően. Még mindig sok a nehézség, de úgy érzem és úgy gondolom, hogy még nagy sikerek várnak rám az életben és addig nem adom fel, amíg el nem érek valami komolyabb dolgot. Egyébként egyáltalán nem érdemeltem meg azt, hogy így leminősítsen, főleg a szakításkor, ami többnyire az miatt következett be, mert megcsalt és érezte, hogy rá fogok jönni, ezért inkább otthagyott. Ez lassan 10 éve már. Szerintetek ha sikeres leszek, keressem meg, hogy lássa, hogy nem lett igaza? Ti mit tennétek a helyemben? 35/F

2019. máj. 24. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Minek? Mit érnél vele? Miért akarsz bizonyítani valaki olyannak, akin már 10 éve túl kellett volna lépned?
2019. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Az édes bosszú. Csak úgy csináld, hogyha biztosan tudod hogy egy gyász maradt a csaj. Sok sikert és hajrá.
2019. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Jo,h sikeres vagy. Nem kene vele foglalkoznod. Ismerkedj uj lanyokkal.

Mindenkivel elofordul ilyesmi,h megcsaljak es szakitansk vele.

2019. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el az egészet. Ha az ember az összes sérelmét megbosszulná, akkor ezzel telne az életünk. Mindenkit ért már negatív és igazságtalan kritika. Tovább kell lépni és töltsön el örömmel, hogy nem lett igaza. A negatív dolgok lehúzzák az ember lelkét. Vedd magad körül pozitív emberekkel, akik támogatnak és megbecsülnek.
2019. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta cipeled ezt, akkor még mindig nem közömbös a számodra ez az ember. Inkább ezen gondolkozz el.
2019. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#2 Mivel a szülei gazdagok, így valószínű, hogy ő is tart valahol az életben, még ha nem is a saját érdemei miatt, szóval nem hinném, hogy le lenne pukkanva... Azt, hogy van-e valakije, őszintén megmondva nem nagyon érdekel...


#5 Ő már teljesen közömbös számomra, tehát nem akarok tőle semmit, azóta is csak egyszer láttam. Sérelem már nincs bennem, de akkor megfogadtam, hogy ha sikeres leszek, tudni fog róla.

2019. máj. 24. 19:27
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Túl messze nem tarthat, ha így viselkedett veled. Nekem is volt ilyen kalandom, kb ugyanebben a felállásban.Mire elértem valamit, már tudtam, hogy ő nem. És tényleg nem. Csak a szája járt.
2019. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Őszintèn? 10 èv távlatából szerintem már kicsit sem èrdekled. Lehet már arra sem emlèkszik amit akkor mondott neked, ès csak èrtetlenül nèzne rád, hogy most mi is a cèlod ezzel a bejelentèssel.

Illene ezen már túl lèpned.

2019. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A siker komolyan ezeken múlik?

Persze tök jó, hogy ezeket elérted, de ez mondenképp sikerült volna. A valódi siker az lenne, ha elfelejtenéd a csajt.

2019. máj. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha, hagyd a francba az egészet és fordulj pszichológushoz, mert amíg nem leszek túl rajta, nagy eséllyel nem lesz normális párkapcsolatod.
2019. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!