Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem lesz barátom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátom, hogyan tudnám magam túltenni ezen a srácon (26/L)?

Figyelt kérdés

Szóval magamról annyit, hogy szerintem jól nézek ki, átlagos vagyok, vékony, közepesen magas. Már kavartam egy pár fiúval ilyen 2-3 hónapokat max és volt már szex is közöttünk, de soha nem éreztem irántuk annyit, hogy kapcsolatom legyen velük. Egyetlen srácba voltam/vagyok szerelmes, de ő meleg. Semmi esélyem nála. Már 21 éves korom óta őt szeretem, kavartam is vele, mielőtt ő rájött volna, hogy ő nem heteró. Igazából már annyira elengedtem őt, hogy nem őt keresem minden pasiban és bárki fele nyitni tudok. Viszont más fiú iránt még nem éreztem szerelmet..:( Tindert már nem használok a sok sok rossz tapasztalat miatt (találkoztam onnan srácokkal, és nem voltak élőben szimpatikusak, hozzám valóak). Nem hiszek az online társkeresésben, inkább élőben szeretnék valakit megismerni (pl munkahely, iskola). Nem zárkózom el semmi elől, de ha egyszerűen nem érzek valaki iránt szerelmet, nem fogok vele kapcsolatba menni. Mikor nekem tetszik valaki, neki én nem tetszek és mikor valakinek én tetszem, nekem attól a személytől általában hányingerem van (kinézet+viselkedés). Egyszerűen teljesen reménytelennek érzem, hogy valaha is egy komoly kapcsolatom legyen. Mármint már sokszor összejöhetett volna, olyan fiúval, akitől pl undorodom, vagy nagyon nem szimpi, nem az esetem. De nekem így sajnos nem megy, kell egy kis kémia! Tudom, hogy ez az egyik legnehezebb dolog, megtalálni egy olyan személyt, akivel kölcsönös a szeretet/szerelem, de a környezetembe az ismerőseim közül már mindenkinek a 4-5. komolyabb kapcsolata van, gyereket szül, házasodik és én már nem győzök várni! Úgy érzem továbbá, hogy azzal, hogy én a gimiben picit zárkózottabb voltam és senkivel nem szexeltem, kihagytam a tiniszexet és ezáltal egy nagyon fontos szakaszát a személyiségem fejlődésének.

Nem tudom mit tegyek, nagyon zavar, hogy még nem talált rám a kölcsönös szerelem, ezáltal a boldog komoly kapcsolat. Egyszerűen úgyérzem soha nem is fog rámtalálni, és oké, tudom hogy ez benne van a pakliban mindig, itt senki sem jós, viszont nagyon rossz kedvem van tőle mindig.:((



2020. szept. 3. 21:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
18%
Már a csajok is itt nyavajognak fognak mint az álértelmiségi incelek? Beszarás.
2020. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

ne keress görcsösen, mert az nagyban megnehezíti, hogy találj is, de azért maradj nyitott és adj lehetőséget másoknak az ismerkedésre. közben foglalkozz más, számodra fontos dolgokkal. tanulás, karrier, hobbi, stb. élj aktív életet, járj programokra, társaságba, ismerkedj meg minél több és minél több féle emberrel.


jó tipp, amit javasoltak, hogy térképezd fel, mik tetszenek a srácban és próbálj azokban hozzá hasonlókat találni, de ehhez sem érdemes görcsösen ragaszkodni. csak addig támaszkodj erre, amíg segíteni tud és nem akadályoz.

az ismerkeddés jelentős része nem intellektuális, tudatos dolog, hanem ösztönös, biokémiai és pszichés. éppen ez az online ismerkedés egyik legnagyobb problémája: még ha minden szempont stimmel is papíron, akkor sem biztos, hogy működni fog a kémia.


ez egy elég jó előadás, a párkeresésről és kapcsolatokról, szeritem mindenkinek érdemes megnéznie:

https://www.youtube.com/watch?v=1ya6lr6zHAg

2020. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
44%

Te csak egy gyermek testbe szorult felnőtt utánzat vagy nem több..

Mi az hogy 16 évesen is késő szexuális életet élni? És az ilyeneknek van diplomája...

Jó hogy nem már tényleg 10 évesen kéne gyereket is vállalni lassan...

2020. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkoztató amit írtál. Van egy lány ismerősöm, szép, okos, és anno amikor kb. annyi idős volt mint te, egy seggfejbe szeretett bele. Persze szakítás lett a vége, és AZÓTA sem heverte ki, pedig már elmúlt 40. Senki komoly kapcsolata sincs, mindenkit az előzőhöz ahhoz a sráchoz hasonlít.

Szerintem nála már valami más, pszichés probléma is lehet, mert ez nem egészséges. Minden pasit (és csajt is) ki lehet heverni. Idővel gyógyulnak a sebek. 1-2 év egészséges személyiségnél.

Sajnos, lehet nálad is valami (főleg ha már szakember is látott), ami miatt nem tudod kiheverni, ami miatt megragadtál a gyász egy fázisában, ahogy a szakember mondaná...

2020. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy az is gond, hogy hosszú évek alatt egyetlen srác sem tetszett meg annyira, hogy érezz iránta valamit. Még a top kategóriás modellek, akiknek pedig nagyon magas igényeik vannak, még ők is szerelmesek lesznek időről-időre, mert ilyen az emberi természet...
2020. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

olyan szempontból szerintem is igaza van a szakembernek, hogy akik későn, ritkán és lassan vágnak bele a szexbe, kapcsolatokba, azok hajlamosabbak lehetnek túlságosan is komolyan venni, jobban ráparázni, nehezebben kiheverni a csalódásokat és emiatt nehezebben továbblépni egy újabb felé, vagyis jobban sérülnek és nehezebben gyógyulnak, ami hosszú távon problémás tud lenni. főleg, ha a további sérülésektől és az elmúlasztott lehetőségektől való félelem miatt egy idő után inkább megrekkednek egy rossz kapcsolatban, minthogy ki merjenek belőle lépni.


viszont, hogy csak piszkált vele, hogy miért nincs már kapcsolatod, az nem azt sugallja, hogy annyira jól csinálta a dolgát. abban igaza van, hogy ösztönöz benne, hogy meg merj lépni bizoyos dolgokat, de a noszogatás, pláne a piszkálás nem a legjobb megoldás erre egy szakembertől.


nem véletlenül mondják, hogy kutyaharapást szőrével. egy új vonzalom képes az előzőt elfeledtetni - és még csak párkapcsolatinak se kell feltétlenül lennie. ha valami más szenvedélybe, hobbiba bele tudsz feledkezni, az is segíthet felejteni.

2020. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy későn vágnak bele a szexbe? Miért késő az, ha valaki a gimis évek végén még szűz? Nem egy ilyet ismerek -én is ilyen vagyok- és aztán semmiféle szexuális problémájuk nem lett, és még komoly kapcsolatot is találtak maguknak. Itt az a kérdés, a Kérdezőnek miért nem jó egy fiú sem, és miért nem képes elfejteni az előzőt?
2020. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Na jó, azétt ne fessük az ördögöt a falra, én remélem azért 40 éves koromra már lesz komolyabb kapcsolatom is, és nem a régmúlt sebein fogok őrlődni!

Szerintem sincs semmi értelme valaminek megmondani, hogy mikor kezdje el a nemi életet. Mindenki a saját belátásai/tapasztalatai/érettsége szerint kezd bele. Ez egy magányos út a döntés meghozatala szempontjából, senkinek nem kéne másra erőltetnie ebben is a véleményét!

Igazából már túltettem magam ezen a fiún nagyjából, és készen állnék bármi újra. Azonban én nagyon nehezen leszek szerelmes és tényleg lehet, hogy soha többet nem fogom már valaki más iránt ezt a csodás érzést érezni, de én anélkül nem vágnék bele egy komolyabb kapcsolatba. Ez van.. Nagy szívás! ://

2020. szept. 8. 14:00
 19/26 anonim ***** válasza:

amíg sokat töröd ezen a fejed (akár a srácon, akár magán a társkeresésen és ezen a témakörön), addig szerintem sokkal nehezebben fog megtörténni.


ha mással foglalkozol, ami leköti a figyelmed, nem nagyon foglalkozol ezzel, de nem lesz a figyelem előterében, csak éled az életed, másra összpontosítasz, sokkal nagyobb az esélye, hogy egyszer csak úgy megtörténik.

persze csak, ha lehetőséget adsz az ismerkedésnek, társaságba jársz, barátkozol, ismerkedsz új emberekkel, nyitott vagy az új dolgokra, amik révén megismerheted azt, akivel összeilletek.

2020. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, nagyon rágörcsöltél erre a szerelem témakörre. Addig nem is lehet járni, jól érezni magadat egy fiúval, amíg nem leszel hulla szerelmes belé? Dehogynem. Persze, minden szerelmesen a legjobb, ez tény, de sokszor a szerelem már az együtt járás közben alakul ki.A srácon pedig szerintem még mindig nem tetted magadat túl, ha nem is ő maga, hanem ab szerelem, amit iránta éreztél (érzel?) abból derül ki. Te szeretnéd ugyanezt az érzést ugyanígy érezni egy másik fiú iránt, ez pedig nem lehetséges...
2020. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!