Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim legjobb barátjával? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim legjobb barátjával? :O

Figyelt kérdés
Ma voltunk bulizni, de a barátom nem jött, mert össze vesztünk és a legjobb haverja hirtelen lekapott. (5éves kapcsi, sose csaltam meg) Én nem akartam, teljesen váratlanul ért, és tele voltam :S Mondjam el a barátomnak vagy maradjon titok örökre? Hiszen nem az én hibám volt :(
2010. aug. 6. 03:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
sztem, mond el, ha normális megérti. ha meg nem akkor, nem érdemel meg téged
2010. aug. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
szerint öld meg vonszold a kertetekbe és ASDel jó mélyre. aztán meg szolj anyukádnak h terhes vagy
2010. aug. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szerintem te meg kösd fel magad. xD első köszi. én nem csókoltam vissza, ez számít?
2010. aug. 6. 04:03
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

A normális reakció egy pofon kiosztás lett volna.

Egyébként a pasid nem lehet egy tapasztalt harcos:).Én ismerem a haverjaim és magamat is.Soha nem engedném el a nőmet velük.Az olyanokon akik így elengették a nőjüket velünk bulizni mindíg röhögtünk,balek viselkedés.Egyet jelent,hogy felkínálja tálcán a nőt,de legalábbis esélyt ad a közeledésre,ha jó csaj.

Az egyik haverom ebből űz sportot.Óriás palotálya van,gyakran rendez házibulit,jönnek párok is,és amelyik csaj elámúl a luxus körűlményektől,jövő héten titkos randi és dugás.

Szerintem mond el.

2010. aug. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát a pasim az a casanova típus volt, és a barátai mindig csodálták. Szerinte a haverjai nyomik, mert nem tudnak csajozni. Egyébként vagy 10 éve a legjobb barátaim. Szal .. nem volt várható. Nem adtam pofont, mert eléggé cink lett volna a tömeg közepén, de gyalog ment haza a gyerek.
2010. aug. 6. 04:17
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
azt ne mondjárok h nem röhögtetek a válaszomon xD
2010. aug. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én röhögtem. Azért írtam az enyém után az xD-t :)
2010. aug. 6. 04:28
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Casanova pénzel hódította,vásárolta meg a nőket,kislányokat:).Olvasd el az önéletrajzát!A hódító az Don Juan volt,viszont ő meg fiktív karakter,és neki sem volt nehéz dolga arisztokrataként hódítgatni.Csak,hogy pontos legyek.
2010. aug. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen igen :) Ismerem a történetét :) Szeretem a törit. De nálunk arra mondják, hogy casanova, aki sok csajt be tud fűzni. (nem pénzel) Azt hittem az ország más részein is használják.
2010. aug. 6. 04:37
 10/16 anonim ***** válasza:

Tévesen mindenhol használjuk.


Ha nem csókoltad vissza, az milyen lekapás? Száraz?

2010. aug. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!