Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 éve vagyunk házasok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 éve vagyunk házasok, de egyáltalán nem megy a szex, és soha nem is ment. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
A férjemmel teljesen kiegyensúlyozottan élünk. 13 éve vagyunk együtt, 9 éve vagyunk házasok. Mind a kettőnknek ez az első komoly kapcsolata, fiatalon házasodtunk össze, és előtte nem is szeretkeztünk, vallási okok miatt. Akkor még volt egyébként tűz, de ez a házasság legelején kiveszett, a mély kötődés maradt. Egyetlen problémánk van egymással: egyáltalán nem megy a szex. Soha nem ment, de azt hittük, ez csak a kezdeti bénaság, és idővel beletanulunk. Már ott tartunk, hogy egy éve szexuálpszichológushoz járunk, de semmi előre haladás nincsen. Valami okból kifolyólag nálam teljesen hiányzik a kémia, a férjem kvázi a legjobb barátom. Az együttlétek katasztrofálisak, évekig csak kötelességből mentem bele, de már úgy se megy. Nem tudom, mi lehet a megoldás. Váljunk el? Minden működik, a férjem jó ember, jó apa lenne. Működhet úgy egy kapcsolat, hogy a szex ennyire gyatra? Vagy ennek nincsen jövője? Nem akarom, hogy vége legyen, mert annyira békés a közeg, annyira értjük egymást. De a fizikai vonzalom nélkül van ennek jövője? Volt már valaki hasonló szituban? Az oltogatások meg kioktatások nem annyira érdekelnek, inkább olyan tapasztalatok, akik jártak így, és valahogy sikerült megoldani. Azt sem tudom, mással jó lenne-e, mert nincsen tapasztalatom. Kívánom a dolgot, de a férjemmel egyszerűen nem. Lehet, hogy csak mi nem illünk össze szexuiálisan?

2020. szept. 6. 21:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
22%

" Mind a kettőnknek ez az első komoly kapcsolata"

Te tipikus ostoba vagy! Az első kapcsolatok sosem működnek! Pár hónap után el kellett volna hagynod!


"Viszont aggyal tudom, hogy ennél ideálisabb kapcsolatom soha nem lenne."

Nem is ismersz mást, te szerencsétlen!!!

2020. szept. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nálad fejben is gondok vannak, bántas nelkul, mert egyszerűen most benne élsz egy baráti kapcsolatban, és azt helyezed egy esetleges valaha 'létrejöhetö' valódi férfi-nöi kapcsolat elé, és azt várod, hogy majd valami mágikus kattanas megoldja a jelenlegi kapcsolatodat, és akkor minden jó lehetne. De ez eleve ott hibádzik, hogy neked megoldando férfi-nöi kapcsolatod sincsen jelenleg. Olyan mintha egy autoszerelo szerszamaival szeretnél falat festeni, mert láttad, hogy neki azok a szerszámok mukodnek. Nálatok alapbol a kapcsolat hiányzik, amit meg kéne javítani. Nincsen egyszerűen, mert ti férfiként és nokent nem vagytok egymáshoz valóak, ezért soha nem fogtok tudni egészséges kapcsolatot formalni és a szerepeiteknek megfelelően funkciónalni. Itt nincs miről beszélni.
2020. szept. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
91%

"Intelligens, nem ronda, türelmes."


Hala istennek , nem ronda! 😂😂😂😂

Langol a szerelem , a leiras alapjan!

2020. szept. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
81%
13 éve élek egy ilyen házasságban. Azzal a különbséggel , hogy nálunk a szex az elején tök jó volt , de pár év alatt teljesen ellaposodott. Teljesen eltűnt belőlem a kémia az irányába. Szintén első kapcsolat. Őszintén szólva én nem látok rá megoldást . Megszoksz vagy megszöksz . Szomorú ez az egész , de nagyon sokan vagyunk ebben a helyzetben .
2020. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
87%
Meg tudlak érteni, hasonló házasságban éltem. Én a válás mellett döntöttem, mert azt éreztem, hogy nem akarom 30+-osan így élni az életemet. Számomra fontos a kiegyensúlyozott szexuális élet és ennek hiánya csak egyre távolabb vitt a férjemtől. Egyszerűen nekünk más volt a vérmérsékletünk.. nem passzoltunk össze, ezen változtatni nem lehet. Ennek már 14 éve, de soha nem bántam meg, hogy meghoztam ezt a döntést.
2020. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fejben dől el. Valami miatt elkezdtél vele járni anno, majd hozzá is mentél. Nem hiszem, hogy jó baráti szívességből. Szóval a kémiának valahol lennie kell, csak elő kell hozni.

Változtass te kezdetben,hiába mondod neki, hogy mire vágysz, ha nem tudja, hogyan kéne azt csinálni. Vágd először te őt a falnak, mutasd meg neki mire vágysz te rajta és hátha ezek után javulni fog a kapcsolatotok. Ha csak vársz és könyörgsz valóban egyre lejjebb lesztek mindketten, hiszen Ő folyamatos csalódást fog okozni neked akarata kívül és ez egyikőtöknek sem lesz jó érzés.

2020. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha eddig nem tetted, most pár hónapra válts nagyon tudatosan szemlélődő üzemmódra. Nézz szét magad körül és társkeresőkön, hogy milyen a felhozatal. Nézd meg a kapcsolatokat, lehetőleg ne a 21-2 évesekét, hanem ahol család van, felépített élet van. Azt fogod látni, hogy nagyjából semelyik sincs rendben, még ha a felszín talán mást is mutat. A rossz szex vagy szexmentes élet pocsék, ez tény. De az sem kevésbé, ha mindaz, ami nálatok jó és rendben van, nem működik. Olyat találni pedig, akivel minden klappol, ahhoz óriási mázli kell. Itt, a gyk-n persze sorakoznak a mázlisták, hogy lepontozzanak és jól odamondva megcáfoljanak, de a valóságban nagyon sz.r helyzetek, kapcsolatok, életek vannak.
2020. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valahogy tényleg rendbe kell hozni a dolgot, ha gyereket szeretnél. Hisz gondolj bele, mi van ha 1 évig is próbálkoznotok kell, mire sikerül a baba. Így meg aztán kínkeserves lesz . Igaza van az egyik hozzászólónak. Legyél te a vad az ágyban, netán mutass neki olyan videókat,( bár gyanítom ezen is túl vagytok) de ha ő ilyen típusú, aki szeretkezik, nem pedig a vad szex híve, akkor nem hinném hogy változni fog.
2020. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
68%

Újabb ékes iskolapéldája annak hogy a vallás semmire nem jó csak az emberek életének tönkre tételére... Komolyan az elejétől rossz a szex és hozzá mész mert esténként imára kulcsolja a kezét?

Ennyi év alatt azért meg lehetett volna találni a közös hangot, de nem baj jó ez nektek.. lesz még lentebb is.. féltve ha már most nem kefél félre az urad...

2020. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
42%

29#.

Nem csak azert ment hozza mert vallasos, hanem azert is mert nem ronda !

2020. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!