Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapuzárási pánikra mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapuzárási pánikra mi a megoldás? Elmúlik egyáltalán?

Figyelt kérdés
Pont ez miatt szakítottunk 1 éve a drágalátos párommal. Nem olyan rég beszéltünk és csak azért kezdene velem újra a kapcsolatot mert nem akar megalázni.. mert ő már csak magát nézi,hogy szórakozzon stb. Egyébként teljesen más lett a nő..totál ellentetje a régi bölcs önmagának!
2019. aug. 14. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

A kapuzárási pánikra nem az a jellemző, hogy szórakozni akar az ember, hanem hogy tényleg megtalálja az igazit.

Megoldás nincs rá.

2019. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A hölgyemény élni akar,szórakozni kötetlenül és ami ezzel jár határtalanul,mert állítása szerint soha nem élt igazán! 47 éves.
2019. aug. 14. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen ez a kapuzárási pánik. Elmúlik majd, de ki tudja mikor. Ami pedig a bölcsességet illeti, ez nem feltétlenül annak az ellenkezője. Rájött arra, hogy sosem élt igazán és élményeket akar gyűjteni azon a területen ahol a legeseménytelenebb volt az élete.
2019. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ez fer dolog? Ha jól kiszórakozza magát, akkor meg béküljünk ki és kezdjük újra?
2019. aug. 14. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fair dolog, de neked meg nem muszáj vele újra kapcsolatot létesíteni. Hajtsd el, ha próbálkozik, aztán éld az életedet nélküle.
2019. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy ez kizárólag kapuzárási pánik. Csak gondolom...esetleg rossz lehetett a házasságotok és a feleséged úgy gondolta,hogy kilép belőle amíg van lehetősége változtatni az életén.

Azt írod,hogy más lett a "régi bölcs önmagának". Ha korábban bölcs volt biztos megfontolta ennyi idősen ezt a lépését is.

2019. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az ő szavait,mondatát idézem!

Megöregedtem,beteg vagyok mindig másokhoz alkalmazkodtam,nem szórakoztam,nem éltem..rövid az élet,most másképp lesz minden. És tetszik!

Ha pedig valaki komolyan akar venni,az számoljon vele,hogy nem igérek semmi hűséget,és ezt tudatom is vele! Élni akarok,szabad lenni! Piálni,szórakozni,kefélni! Mert csak a munka meg a munka van. Már más lettem,egy egész más ember,és sokkal jobban érzem magam így! Király! Minden hitet elvesztettem mindenki felől.. minden férfi,kihasznált,átvert! Most meg csak én fogom őket szexre használni.

Velem pedig azért nem kezdené újra a kapcsolatot,mert tisztel mint embert, és nem akarna megalázni, nem felelne meg az elveknek és elvárásaimnak!

Szóval.. ezeket ő mondta!

Egyébként nem beteg.. vannak ilyen tipikus kisebb nőgyógyászati gondjai (mióma,ciszta) de ne vigye már túlzásba!

A lényeg,hogy mintha nem is ő lenne!

2019. aug. 14. 22:35
 8/9 A kérdező kommentje:

A bölcs jelzőnél arra gondoltam,hogy utálta a kicsapongó embereket nőket/férfiakat.. most pedig.. szörnyű!

A facen is szinte minden nap pózol.. mindig röhögő smileyikat biggyeszt mindenfelé ezzel is jelezve,hogy boldog felszabadult! Nagyon kiábrándító.

Egyébként 7 év alatt soha semmi gond nem volt közöttünk. Ezt ő is megerősítené! Boldog volt.. csak most megkergült szegény. De amúgy a szeme is elég furs..kissé zsvarodott. Korábban járt pszichológushoz is mert a férje megcsalta,lealázta,elhagyta. 12 éves korábban pedig megerőszakolták.

Állítása szerint skkor lett megpecsételve.. és magába hordozza azóta ezt a vad dolgot! Nem büszke rá, de ez van!

2019. aug. 14. 22:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Ugye kéne neki egy pszichológus?
2019. aug. 14. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!