Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Van erre egyáltalán megoldás?

Figyelt kérdés
A párommal ő 26 én 18 nagyon boldog vagyok. Lassan 1 éve lesz h együtt vagyunk. Az a problémám h apám nagyon nem szereti a páromat. Mondjuk soha egyiket sem szerette. A jelenlegi barátomat kitiltotta tőlünk. Nem jöhet hozzánk. Kiabált ordítozott vele, állítólag azért mert nyomkodta a telóját amíg én gyors össze dobtam egy szendvicset. De amúgy azért utálja mert a barátom tud apám nőiről , illetve arról hogy nagyon sokszor megcsalta anyát. Apa azt hiszi hogy én nem tudom. Szerintem emiatt utálja a jelenlegi barátomat. Akárhányszor szó van arról hogy megyek hozzá. Felhozza hogy én semmit nem dolgozok itthon meg hogy neki lehet állni segíteni. Közbe egyébként napi szinten főzök , mosok, takarítok emellett tanulok is. Minden áron meg akarja akadályozni apám azt hogy együtt legyünk. De én nagyon boldog vagyok ebben a kapcsolatban, nem akarom h vége legyen. Meg tudom h mást se fogadna el. Mit tehetnék h békén hagyjon bennünket? És hogy ne akadályozza h találkozhassunk ?
2017. jún. 8. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy dolgot lehet csinalni, hogy a baratodat megkered, hogy irjon neki, hogy hadd beszeljenek egymassal negyszemkozt. Ott O eskut tesz Neki arrol, hogy ezekrol a dolgokrol soha sem beszel Neked/ edesanyadnak. Ebbe Neked ennel jobban nem szabad belefolynod azt meg sose vagd a fejehez, hogy ezekrol megiscsak tudsz, ha meg nem tetted.... ha mar tetted akkor is ezt Nekik kettojuknek kell tisztazni, elnezest kell kernie a telefonnyomogatasert, letisztaznia, hogy tudja, hogy az O hazaban van es mennyire kegyes az apad, hogy odaengedte+ engedi, hogy veled legyen.

Tudom, hogy nem szivesen hunyaszkodtok meg elotte, feltetelezem tul sok tiszteletet Te sem taplalsz fele, de ezt KELL vele elhitetni, illetve ha meglepnetek h "legyszi talalkozzunk" akkor azt csakis a baratod kezdemenyezze, Te NE. Ezzel O azt latja, hogy jokezekben leszel Nala es O eleg ferfias ahhoz is, hogy egy ilyen titkot, ha szukseges, a sirig hordozzon.

2017. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen ez van mögötte, hogy tud a nőiről. Ha egyik pasidat se szerette, ez valami más. Pl. hogy nehogymár bepasizzon a lánya, stb. Lehet még nagyon gyerekként kezel, stb.
2017. jún. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!