Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan kezelitek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelitek a párotok idegesítő szokásait?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy pl megígéri, hogy átjön, várjátok, felhívjátok, hogy mizu, majd akkor szól, hogy fáradt, úgyhogy mégse jön. Vagy meghívjátok egy baráti társaságba, megígéri, találkozol a barátaiddal, majd utána szól, hogy mégse jön. Képes belemerülni a saját dolgaiba, megfeledkezve rólatok. Képes arra, hogy órákig nem válaszol az üzeneteitekre.

Nem sokszor van ilyen, kb kéthetente egyszer, de akkor nem tudjátok normálisan lereagálni a dolgot. Ő viszont azt hiszi, hogy túlreagáljátok.


2 éve együtt.



2019. júl. 8. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen más káros szokásai voltak... meg beszéltem vele ezt fejezze be mert nagyon karossak! Szerencsére az érveim jogosak és logikusak voltak! Beszéljetek ti is meg! Adhatsz neki ultimátumot ha akarsz ugy ki lehet deríteni hogy mennyire tart téged fontosnak
2019. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Megbízhatatlan, mondd el neki, hogy falnak mész attól, hogy nem lehet számolni a szavával és ez hosszú távon sok gondot okozna, szóval szedje össze magát.
2019. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig próbàljuk megbeszélni. Több ,kevesebb sikerrel.

Az én pàrom mindig,mindenhonnan késik.

Akkor is ha 4 órával elöbb kezd el készülődni. Ja és férfi! 😂

Én hajat mosok,fürdök, hajat göndörítek sminkelek, ő ez alatt eljut odaáig a kèszülődésben hogy leveszi az egyik zoknijàt.

Borzalmas tud lenni.

Írja hogy 10 perc és itt van nàlam. Nahàt 1 óra múlva sincs semmi hír róla.😂

De nem tudja megmondani hogy mit csinàlt ez idő alatt. Àltalàban minden kis szarral elhúzza az időt, utàna meg szàguldozunk a moziba hogy odaérjünk.

VISZONT, így szeretem!!!! 😊


Mind

2019. júl. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Iszok rá egy sört.
2019. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem az 1-kor elindulok es 3-kor ír, hogy mászik le a buszhoz(1,5h-ra lakunk egymástól)

Ezt pedig rendszeresen eljátszotta.

Mindig szóltam érte, de nem változott semmit. Aztán hírtelen magától eltudott indulni az utóbbi időben

2019. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Asszertivitással kezelem, és figyelembe veszem a szeretetnyelvét.
2019. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezek nem idegesítő szokások, simán csak lesz*rja a fejed, te meg tűröd. Idegesítő szokás az, ha nem hajtja le a wc ülőkét vagy üresen visszateszi a tejesdobozt a hűtőbe.
2019. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A kérdésem arra irányult, hogy ti mit csináltok a párotok idegesítő szokásaival. Nem arra voltam kíváncsi, hogy szerinted mennyire vagyok fontos a páromnak vagy sem.

Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, inkább ne is írj. :)

Tisztában vagyok vele, hogy itt gyakorin kb mindenki minden miatt szakítani akar a párjával. Tisztelet a kivételnek.


A többi válaszolónak köszönöm a normális választ.

2019. júl. 9. 14:39
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem egy szokás.

Akkor is lesz.rja a fejed, ha ez neked nem tetszik, mert ha nem így lenne, akkor úgy cselekedne, ahogy megígéri, amire számítasz és ami illik. Tetszik nem tetszik, tesz a fejedre és az érzéseidre.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, az idegesítő szokásokat megemlítem, elmondom neki miért is zavar és miért nem tartom úgy praktikusnak és megkérem, hogy hacsak neki nem elvi kérdés, a kedvemért legyen kedves amúgy csinálni. Aztán amíg rááll a keze és megszokja, addig többször türelmesen emlékeztetem, hogy legyen szíves úgy csinálni. Pl a WC ülőke le-fel hajtása.

Az hogy megbízhatatlan, nem szokás, hanem tulajdonság.

Remélheted, hogy megváltozik, vagy tűrheted életed hátralévő részében, pedig falra mászol tőle, vagy szakítasz, ahogy a gyakorin mindenki csinűálja.

2019. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Akkor nyilván az összes hozzászólónak tesz a fejére a párja igaz?

Mert szerinted csak az szerethet, aki tökéletes és mindig megfelel az igényeidnek. A wc ülőke lehajtásról nem is beszélve, hisz aki ezen fennakad, annak kb sose jó semmi.

2019. júl. 9. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!